Рішення виконавчого комітету № 154 від 16.06.2016р. "Про затвердження субвенції з обласного бюджету на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті на 2016 рік"

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від  16  червня  2016  року     154                                                                    

Про затвердження субвенції з обласного бюджету на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті на 2016 рік

            Відповідно до ст.23 Бюджетного кодексу України, на підставі рішення Львівської обласної ради від 31 травня 2016 № 166 «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті» виконавчий комітет Трускавецької міської ради:

В И Р І Ш И В:

            1. Збільшити доходи і видатки загального фонду бюджету м.Трускавця на 2016 рік за рахунок субвенції з обласного бюджету на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті на суму 202300,00 грн. (двісті дві тисячі триста гривень).

            2. Головним розпорядником коштів субвенції з обласного бюджету визначити управління праці та соціального захисту населення.

          3. Фінансовому управлінню міської ради (М.Федоричак) внести відповідні зміни у показники бюджету м.Трускавця на 2016 рік.

          4. Начальнику управління праці та соціального захисту населення (В.Ільницька) забезпечити цільове та в повному обсязі використання коштів субвенції.

Міський голова                                                             А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок