Рішення виконавчого комітету № 351 від 14.12.2016р. "Про участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області в 2017 році Трускавецької міської ради та КП «Трускавецька міська лікарня»"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  14  грудня  2016 року              № 351                                           

Про участь в обласному конкурсі мікропроектів
місцевого розвитку у Львівській області
в 2017 році  Трускавецької міської ради та
КП «Трускавецька міська лікарня»

Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 12.01.2016 року № 52 та враховуючи рішення Трускавецької міської ради «Про бюджет м. Трускавця на 2016 рік» від 30.12.2015 року № 59, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

            1. Дати згоду управлінню житлово-комунального господарства і будівництва, управлінню комунальної власності, відділу освіти, відділу культури, КП «Трускавецька міська лікарня», відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету Трускавецької міської ради на участь в 2017 році в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області з проектами вказаними у додатку.

            2. Повноваження щодо реалізації проектів, вказаних у додатку, делегувати управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради (С.Максимичу), управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради (О.Сегер), відділу освіти Трускавецької міської ради (О. Лобику), відділу культури Трускавецької міської ради (Т.Татомир), КП «Трускавецька міська лікарня» (І.Стасику), відповідальному виконавцю програми, головному спеціалісту відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету Трускавецької міської ради (А.Сегер).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови О. Ткаченка та  О. Балицького.

                     Міський голова                                                            А.Кульчинський

          Додаток

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок