Рішення виконавчого комітету № 84 від 08.05.2018р. "Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 08 травня 2018 року             №  84

 Про затвердження тарифів
на послуги з централізованого
водопостачання та водовідведення 

    Розглянувши звернення ТОВ «Трускавецький водоканал» щодо коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, відповідно до п.10 ст.31 Закону «Про житлово-комунальні послуги», п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011р. № 869, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово–комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», враховуючи необхідність приведення тарифів до рівня економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг, керуючись п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Трускавецької міської ради                                                           

                                                                                                                                В И  Р І Ш И В :

 1. Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ТОВ «Трускавецький водоканал» у розмірі 23,69 грн. за 1м3 з ПДВ, в т.ч.:
централізоване водопостачання - 19,07 грн. на 1м3 з ПДВ;
централізоване водовідведення   -   4,62 грн. на 1м3 з ПДВ.
 1. У відповідності до наказу Мінрегіонбуду № 630 від 14.12.2012р. "Про затвердження інвестиційних програм в сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення", ТОВ "Трускавецький водоканал" спільно з Виконавчим комітетом міської ради розробити інвестиційну програму водопостачання та водовідведення і подати на розгляд для погодження на засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради до 01.08.2018р.
 2. Трускавецькій міській раді розглянути можливість виділення коштів для проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності ТОВ "Трускавецький водоканал".
 3. У відповідності до розпорядження міського голови № 80-р від 19.02.2016р. "Про утворення ревізійної" заслухати доповідь на черговому засіданні виконавчого комітету про результати проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності ТОВ "Трускавецький водоканал".
 4. ТОВ "Трускавецький водоканал" забезпечити підвищення виплати працівникам робітничих професій.
 5. Після виконання п.2 і п.3 даного рішення провести виконання заходів по оптимізації витрат підприємства.
 6. Довести до відома споживачів структуру доходів, витрат підприємства та обгрунтування тарифу на воду у засобах масової інформації.
 7. На черговому засіданні виконавчого комітету подати інформацію про можливість розробити тариф для гуртового споживання води цілими житловими багатоповерховими будинками та приватними житловими будинками.
 8. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення на сайті Трускавецької міської ради.
 9. Рішення набирає чинності через 15 днів з дня оприлюднення.
 10. Вважати рішення виконавчого комітету трускавецької міської ради № 112 від 20.06.2017р. таким, що втратило чинність з моменту набрання чинності даного рішення.
 11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Балицького О.М.                 

                       Міський голова                                                                              А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок