Рішення виконавчого комітету № 85 від 08.05.2018р. "Про затвердження протоколу конкурсного комітету з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобі

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й     К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 травня   2018 року           №   85

Про затвердження протоколу конкурсного комітету з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м.Трускавці

            Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.266 Податкового кодексу України, Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009р. № 1342, беручи до уваги протокол засідання конкурсного комітету з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м.Трускавці від 27.03.2016р., виконавчий комітет

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити протокол конкурсного комітету з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м.Трускавці від 27 березня 2018 року, що додається.
  2. Визначити переможцем конкурсу на право обслуговування майданчиків для   платного паркування автотранспорту у м.Трускавці по вул.Стебницька (біля РАГСу, 120 м. кв.), комунальне підприємство «Трускавецьтепло» .
  3. Укласти договір про організацію та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у м.Трускавці по вул.Стебницька (біля РАГСу терміном на 1 рік з комунальним підприємством «Трускавецьтепло».  
  4. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Трускавецької міської ради організувати висвітлення даного розпорядження в засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Балицького О.М.

Міський голова                                                                                 А.Б. Кульчинський

            Додаток.

                                        

                                          

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок