РІШЕННЯ № 209 Від 16 червня 2016 року Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території в районі вул.Бориславської,28 у м.Трускавці»

 

                                                                 УКРАЇНА

                                                                     ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області 

(ТРИНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ  СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

                                             Р І Ш Е Н Н Я

Від  16 червня   2016р.                     № 209

        

Про затвердження містобудівної документації

«Детальний план території в районі

вул.Бориславської,28 у м.Трускавці»

 

            Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8, 19, п.3 ст.10, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись рішенням виконавчого комітету Трускавецької міської ради №230 від 28.10.2015р.  «Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Бориславській,28»,  розпорядження міського голови №144-р від 11.04.2016р. «Про зупинення дії рішення Трускавецької міської ради №133 від 05.04.2016р. «Про затвердження  містобудівної документації «Детальний план території в районі вул.Бориславської,28 у м.Трускавець», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою і результати громадських слухань, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

            1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території в районі вул.Бориславської,28 у  м.Трускавці» на замовлення Трускавецької міської ради.

2. Рекомендувати Управлінню містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради при видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у відповідності до ст.29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачити будівництво 5-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом.

3. Рекомендувати забудівнику облаштувати дитячий майданчик на прибудинкові території по вул.Бориславська,36 в термін до 01.10.2016р.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань  землекористування, містобудування та благоустрою (Стародуб А.Г.).

 

               Міський голова                                                      А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок