previous arrow
next arrow
Slider

РІШЕННЯ № 1043 від 26 вересня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Нові технології девелопмент» по вул.С.Бандери,31

                                            УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК П’ЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 вересня 2018 року                  № 1043

Про надання дозволу  на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

ТзОВ «Нові технології девелопмент» по вул.С.Бандери,31

Розглянувши заяву ТзОВ «Нові технології девелопмент», Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно.. за номером 134119248 від 13.08.2018року, графічний матеріал з зазначенням місця розташування земельної ділянки ,яку заявник бажає відвести, копію витягу з єдиного Державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» та керуючись   ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада

                                                                                                                             В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Нові технології девелопмент» на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   орієнтовною  площею 0,1900 га по вул. С.Бандери,31   для  будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, з подальшим  наданням в користування на умовах оренди, за рахунок земель міської ради,   не наданих у власність та користування.
  2. ТзОВ «Нові технології девелопмент»  звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою, у відповідності до вимог земельного законодавства.  
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

 

                                                                                      Міський голова                                                        А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок