previous arrow
next arrow
Slider

РІШЕННЯ № 1217 від 31 січня 2019 року Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(ПЯТДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 31 січня 2019 р.                            № 1217

 

Про затвердження протоколу

засідання комісії з вирішення

земельних спорів

      

           Розглянувши протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів № 1 від  ­­­30.01. 2019р. з додатками, керуючись ст.ст. 158 -161  Земельного кодексу України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні",    міська рада 

 

                                                                                                                     В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

         1.Затвердити протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів № 1 від 30.01.2019 року згідно додатку.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з   питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

              

                                                                               Міський голова                                                           А.Кульчинський

Додаток

до рішення міської ради

від 31 січня 2019року №1217

  

ПРОТОКОЛ №1

засідання комісії з вирішення земельних спорів

30.01.2019 рік                                                                                                                   Зал засідань Трускавецької міської ради

 

Підстава: рішення сесії Трускавецької міської ради № 110 від 03.03.2016 року              «Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів», заява ФОП Романюка Б.І., директора ТзОВ «Терразем» -Дорош О.Р. .

Комісія в складі: голова комісії - секретар міської ради Пономаренко Наталії Анатоліївна,

члени комісії: Плахтій Оксана Петрівна – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування,Кушнір З.В.-начальник відділу архітектури та містобудування, Пуцило Уляна Михайлівна – головний спеціаліст міжрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі головного управління Держгеокадастру у Львівській області ,   Стародуб Анатолій Георгійович - депутат міської ради, Цехмейстер Руслан Констянтинович - депутат міської ради, Наконечний Юрій Осипович - депутат міської ради, Кенц-Березюк І.М.. – депутат міської ради.

Прибули на комісію запрошені:   Шоробура І.Ю., представник ТзОВ «Терразем»

На засідання комісії не зявився запрошені: представник ТзОВ «Вектор», Сторчак С.О. та Л.Гузечак Прочас та місце проведення засідання комісії усі були   повідомлені рекомендованими листами від 24.01.2019 року

Порядок денний: розгляд 3-ьох питань щодо погодження меж земельних ділянок :

І. погодження меж земельної ділянки, яка готується для продажу на земельних торгах по вул. Котляревського –кадастровий номер номером 4611500000:02:002:0090 з власником сусідньої земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:02:002:0066 ТзОВ «Вектор»

ІІ. погодження меж земельної ділянки, яка готується для продажу на земельних торгах по вул. Бориславській площею 0,4га   з власником сусідньої земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:02:002:0096 Сторчаком С.О.

ІІІ. погодження межі земельної ділянки переданої у приватну власність для обслуговування житлового будинку по вул. У.Кравченко ,13 , з сусіднім власником земельної ділянки по вул.У.Кравченко11.

Слухали:

По І-му питанню, секретар комісії Плахтій О.П. оголосила , що представник ТзОВ «Вектор» власник земельної ділянки ( кадастровий номер 4611500000:02:002:0066)   не прибув для підписання Акту прийомки –передачі межових знаків на зберігання суміжної земельної ділянки, яка відводиться громаді міста в особі Трускавецької міської ради для продажу права оренди на земельних торгах по вул. Котляревського –кадастровий номер номером 4611500000:02:002:0090 ,тому комісії пропонується розглянути матеріали щодо відповідності межі земельної ділянки яка відводиться громаді міста Трускавця до межі сусіднього землекористування (ТзОВ «Вектор») визначеної державним актом на право власності на земельну ділянку .

            Членів комісії ознайомлено з матеріалами з даного питання:

 • Акт прийомки передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки що

відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради по вул.Котляревського для продажу права оренди на земельних торгах

 • План земельної ділянки , що відводиться громаді міста Трускавця в особі

Трускавецької міської ради для продажу права оренди на земельних торгах.

 • Копія Державного акту на право власності на земельну ділянку виданого

ТзОВ «Вектор» на підставі рішення Трускавецької міської ради площею 0,1443 га по вул. Котляревського в м.Трускавці (серія ЯГ №511153)

Розглянувши подані матеріали комісією встановлено наступне:

Межа від точки «Б» до точки «В» згідно схеми розташування кутів повороту межі земельної ділянки (межових знаків) відносно об’єктів і контурів місцевості) по земельній ділянці , що відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради проходить по межі земельної ділянки що перебуває у власності ТзОВ «Вектор» по вул.Котляревського згідно державного акту на право власності на земельну ділянку . Межа між цими двома ділянками не пороушена.

 • Земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою площею 0,1443га по вул.Котляревського, яка перебуває у власності ТзОВ «Вектор» згідно державного акту на право власності на земельну ділянку на підставі рішення та земельною ділянкою площею 0,3660га по вул.Котляревського , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради -   відсутній.

Голова комісії Пономаренко Н.А.   запропонувала:

- Враховуючи те, що земельний спір в частині погодження межі між земельною 0,1443га по вул.Котляревського, яка перебуває у власності ТзОВ «Вектор» згідно державного акту на право власності на земельну ділянку та земельною ділянкою площею 0,3660 по вул. Котляревського , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради відсутній , погодити межу   від точки «Б» до точки «В» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання громаді м. Трускавець в особі Трускавецької міської ради для продажу права оренди на земельних торгах

За результатами розгляду І-го питання , беручи до уваги пропозицію голови комісії,   коміся   ВИРІШИЛА :

 • 1. Земельний спір при погодженні межі   між земельною ділянкою   площею 0,1443га по вул. Котляревського, яка перебуває у власності ТзОВ «Вектор». згідно державного акту на право власності на земельну ділянку та земельною ділянкою площею 0,3660га по вул. Котляревського , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради -   відсутній.
 1. Погодити межу між земельними ділянками що перебуває у власності ТзОВ «Вектор» по вул. Котляревського з кадастровим номером 4611500000:02:002:0066 та земельною ділянкою ,що відводиться громаді м.Трускавця в особі Трускавецької міської ради з кадастровим номером 4611500000:02:002:0090 в від точки «Б» до точки «В» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання Трускавецькій міській раді.

Голосували – 8 «за»

                       - 0 «проти» .

 

По ІІ-му питанню секретар комісії Плахтій О.П. оголосила , Сторчак С.О. , як власник сусідньої земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:02:002:0096,   не прибув для підписання Акту прийомки –передачі межових знаків на зберігання суміжної земельної ділянки, яка відводиться громаді міста в особі Трускавецької міської ради для продажу права оренди на земельних торгах по вул. Бориславській площею 0,4000га, тому комісії пропонується розглянути матеріали щодо відповідності межі земельної ділянки яка відводиться громаді міста Трускавця до межі сусіднього землекористування (власник Сторчак С.О.) визначеної державним актом на право власності на земельну ділянку .          

Членів комісії ознайомлено з матеріалами з даного питання:Акт прийомки передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки що

відводиться за будинком по вул.Бориславській

 • План земельної ділянки ,що відводиться громаді міста Трускавця в особі

Трускавецької міської ради для продажу права оренди на земельних торгах.

 • Копія Державного акту на право власності на земельну ділянку виданого

Сторчаку С.О.   площею 0,1030 га по вул. Бориславській в м.Трускавці.

Розглянувши подані матеріали комісією встановлено наступне:

Межа від точки «А» до точки «Б» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості по земельній ділянці , що відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради проходить по межі земельної ділянки що перебуває у власності Сторчака С.О. по вул.Бориславській згідно державного акту на право власності на земельну ділянку . Межа між цими двома ділянками не пороушена.

 • Земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою площею 0,1030 по вул.Бориславській , яка перебуває у власності Сторчака С.О. згідно державного акту на право власності на земельну ділянку та земельною ділянкою площею 0,4000га по вул. Бориславській , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради -   відсутній.

Голова комісії Пономаренко Н.А.   запропонувала:

- Враховуючи те, що земельний спір в частині погодження межі між земельною 0,1030га по вул.Бориславській, яка перебуває у власності Сторчака С.О. згідно державного акту на право власності на земельну ділянку та земельною ділянкою площею 0,4000 по вул. Бориславській , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради відсутній , погодити межу   від точки «А» до точки «Б» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання громаді м. Трускавець в особі Трускавецької міської ради для продажу права оренди на земельних торгах

За результатами розгляду ІІ-го питання , беручи до уваги пропозицію голови комісії,   коміся   ВИРІШИЛА :

 • 1. Земельний спір при погодженні межі   між земельною ділянкою   площею 0,1030га по вул. Бориславській, яка перебуває у власності Сторчака С.О. згідно державного акту на право власності на земельну ділянку та земельною ділянкою площею 0,4000га по вул. Бориславській , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради -   відсутній.
 1. Погодити межу між земельними ділянками що перебуває у власності Сторчака С.О. по вул. Бориславській з кадастровим номером 4611500000:02:002:0096 та земельною ділянкою ,що відводиться громаді м.Трускавця в особі Трускавецької міської ради площею 0,4000га по вул.. Бориславській   від точки «А» до точки «Б» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання Трускавецькій міській раді.

 

Голосували –     8 «за»

 • 0 «проти» .

 

По ІІІ-му питанню секретар комісії Плахтій О.П. оголосила , що на розгляд комісії поступила заява ТзОВ «Терразем» щодо погодження межі земельної ділянки, по вул. У.Кравченко,13 яка перебуває у приватній власності для обслуговування житлового будинку 9 з власником сусідньої земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:02:004:0022 вул. У.Кравченко 11 Гузечак Л.Б..

Гузичак Л.Б. відмовилась погодити спільну межу в зв’язку з тим,що вона не згідна з розташуванням господарських будівель на сусідній земельній ділянці.

            Членів комісії ознайомлено з матеріалами долученими до заяви ТзОВ «Терразем».

Акт прийомки передачі межових знаків по на зберігання земельної пор вул.. У Кравченко,13 площею 0,0296га.

 • копія Державного акту на право приватної власності на землю по вул..

У.Кравченко,13 площею 0,0296га

         - План земельної ділянки по вул.У.Кравченко,13.

         -Копія Державного акту на право приватної власності на земельну ділянку

по вул.. У.Кравченко,11 площею 0,0787га.

        -кадастровий план по вул.. У.Кравченко,11

Розглянувши подані матеріали комісією встановлено наступне:

Межа по вул від точки «В» до точки «А» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості земельної ділянки по вулУ.Кравченко,13 проходить по межі сусідньої земельної ділянки.. У.Кравченко,11 у відповідності до державних актів на право приватної власності . Межа між цими двома ділянками не пороушена.

 • Земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою площею 0,0296 по вул.У.Кравченко,13, яка перебуває у приватній власності згідно державного акту на право приватної власності на землю Серія ЛВ №0101 та земельною ділянкою площею 0,0782га по вул.У.Кравченко,11 Державний Акт на право власності на земельну ділянку Серія ЯД №012207-    відсутній. Розміщення господарських споруд на земельних ділянках не є підставою відмови в підписанні Акту прийомки – передачі межових знаків на зберігання власникам суміжних земельних ділянок.

Голова комісії Пономаренко Н.А.   запропонувала:

- Враховуючи те, що земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою площею 0,0296 по вул.У.Кравченко,13, яка перебуває у приватній власності згідно державного акту на право приватної власності на землю Серія ЛВ №0101 та земельною ділянкою площею 0,0782га по вул.У.Кравченко,11 Державний Акт на право власності на земельну ділянку Серія ЯД №012207-   відсутній , погодити межу   від точки «В» до точки «А» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання Шоробурі І.Ю.

За результатами розгляду ІІІ-го питання , беручи до уваги пропозицію голови комісії,   коміся   ВИРІШИЛА :

 • 1. Земельний спір при погодженні межі   між земельною ділянкою площею 0,0296 по вул.У.Кравченко,13, яка перебуває у приватній власності згідно державного акту на право приватної власності на землю Серія ЛВ №0101 та земельною ділянкою площею 0,0782га по вул.У.Кравченко,11 Державний Акт на право власності на земельну ділянку Серія ЯД №012207- відсутній  
 • Погодити межу між земельними ділянками що перебувають у приватній власності по вул.. У.Кравченко,13 та У.Кравченко,11 від точки «В» до точки «А» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання Шоробурі І.Ю..

 

Голосували –   8 «за»

                       -   0«проти» .

 

Голова комісії                                                                 Н.Пономаренко 

Секретар комісії                                                            О.Плахтій

                                                                                Секретар міської ради                                              Н.Пономаренко

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок