previous arrow
next arrow
Slider

РІШЕННЯ № 1535 від 14 листопада 2019 року Про надання згоди на проведення процедури досудової Санації Комунального підприємства «Трускавецьтепло» Трускавецької міської ради та вжиття заходів щодо її проведення

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   14   листопада 2019 р.             № 1535

 

Про надання згоди на проведення процедури досудової

Санації Комунального підприємства «Трускавецьтепло»

Трускавецької міської ради та вжиття заходів щодо її проведення

 

    З метою добровільного врегулювання питання погашення заборгованості між комунальним підприємством «Трускавецьтепло» Трускавецької міської ради (сума кредиторської заборгованості становить на 01.11.2019 року 7580908.76 грн..), та його кредиторами, досягнення взаємовигідних (паритетних) умов у врегулюванні заборгованості та забезпечення процесуально-економічного механізму врегулювання в системі заходів щодо відновлення платоспроможності боржника, керуючись п. 30 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 4,5 Кодексу України з процедур банкрутства, міська рада

                                                                                                                               В И Р І Ш И Л А : 

  1. Надати згоду на проведення процедури санації Комунального підприємства «Трускавецьтепло» Трускавецької міської ради до відкриття провадження у справі про його банкрутство.
  2. Комунальному підприємству «Трускавецьтепло» Трускавецької міської ради (О.Юричко) вжити наступні заходи, необхідні для ініціювання процедури досудової санації підприємства:

2.1. Сформувати список кредиторів із зазначенням їх найменування або ім’я, місце знаходження або місце проживання чи перебування, ідентифікаційного коду або реєстраційного номера облікової картки платника податків(за наявності) на суму заборгованості.

2.2. Отримати письмову згоду кредиторів, загальна сума вимог, яких перевищує пятдесять відсотків кредиторської заборгованості підприємства згідно з даними його бухгалтерського обліку на проведення досудової санації комунального підприємства «Трускавецьтепло» Трускавецької міської ради.

2.3.Розробити план досудової санації комунального підприємства «Трускавецьтепло» Трускавецької міської ради, який погодити з виконавчим комітетом Трускавецької міської рпди. Вказаний план досудової санації письмово погодити з усіма кредиторами та внести для схвалення на розгляд загальних зборів кредиторів підприємства, які скликати відповідно до ч.4 ст. 5 Кодексу України з процедур банкрутства.

2.4. Після схвалення кредиторами плану санації комунального підприємства «Трускавецьтепло» Трускавецької міської ради подати до Господарського суду заяву про затвердження плану санації відповідно до ч.5 ст.5 Кодексу України з процедур банкрутства.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та          

       комунальної власності і майна.

 

                                                                                  Міський голова                                                   А. Кульчинський

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок