Про зарахування на квартирний облік гр. Шіхта Ігоря Васильовича

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від                           2016 р.                  №

 

Про  зарахування на квартирний облік
гр. Шіхта Ігоря Васильовича


      Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Житловим кодексом УРСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантій  їх соціального захисту», розглянувши заяву Шіхта Ігоря Васильовича, батька загиблого військовослужбовця -  Шіхта Андрія Ігоровича, та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком  міської ради

В И Р І Ш И В :

 

            1. Зарахувати на квартирний облік Шіхта Ігоря  Васильовича, складом сімї одна особа, батька загиблого військовослужбовця, старшого лейтенанта Шіхта Андрія Ігоровича, який брав  участь в антитерористичній операції.  

        Шіхт І.В. проживає у м.Трускавці по вул.В.Івасюка, 17 квартира 69, яка складається з однієї кімнати, житловою площею -22,0м2 в якій проживає три особи, дві сім’ї. Власного житла немає. Потребує покращення житлових умов у зв’язку з проживанням в одній кімнаті дві сім’ї, відповідно до п.п.7 п.13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР.

       1.1. Включити в списки позачергового надання жилих приміщень Шіхта Ігоря Васильовича відповідно до п.15 ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій  їх соціального захисту».

           Міський голова                                                         А. Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок