Про розгляд житлових питань

 УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від                           2020 року                     №    

Про розгляд житлових питань

          Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними, розглянувши лист 7 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області і поданих документів, враховуючи Витяг з Протоколу засідання апаратної наради Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області від 04 грудня 2019 року №23 та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати квартиру № 1 по вул. Бориславській, 20, що знаходиться на території 7 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області, на другому поверсі адміністративної будівлі, яка визначена службовою рішенням виконавчого комітету № 79 від 27 квітня 2006 року, головному фахівцю Трускавецького МВ ГУ ДСНС України у Львівській області капітану служби цивільного захисту Чабан Ользі Олегівні разом із членами сімʼї:
  • син Юхновський Назарій Сергійович
  • чоловік Чабан Іван Михайлович.  
         Квартира № 1 складається з двох кімнат, житловою площею 27,7 кв. м., загальною площею 47,3 кв. м., з кухнею та всіма комунальними вигодами.
          2. Управлінню комунальної власності видати службовий ордер на жиле приміщення №1 по вул..Бориславській,20 у м. Трускавці на імя Чабан Ольги Олегівної, склад сімї, якої три особи (вона, чоловік, син).
         3. Доручити 7 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області укласти договір з головним фахівцем Трускавецького МВ ГУ ДСНС України у Львівській області капітаном служби цивільного захисту Чабан Ольгою Олегівною щодо найму службового житла.

         Міський голова                                                                    А.Куьчинський

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок