Про внесення змін до облікової квартирної справи

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від                                 2020 р.             №
 

Про внесення змін до облікової квартирної справи  

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», Житлового кодексу УРСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, розглянувши заяву і подані документи гр. уклова Юрія Миколайовича, та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни до облікової квартирної справи № 1411 Буклова Юрія Миколайовича, у зв’язку з народженням дочки та сина. На квартирному обліку перебуває з 31.03.2016 року складом сім’ї три особи та рахувати склад його сім’ї п’ять осіб (він, дружина, син, син, донька).
  2. Включити в списки першочергового одержання житла сім’ю Буклова Ю.М., склад сім’ї п’ять осіб як багатодітну сім’ю та як учасника бойових дій. Буклов Ю.М. брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, відповідно до п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                       А. Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок