previous arrow
next arrow
Slider

Проекти рішень на сесію

Про звернення до ДАБІ України з вимогою скасувати дозвіл на будівельні роботи № ІУ 113183341693 щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торосевича, 8 в м. Трускавці Львівської обл

УКРАЇНА 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                               

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2018   року               №

        

Про звернення до ДАБІ України з вимогою скасувати дозвіл на будівельні роботи № ІУ 113183341693 щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торосевича, 8 в м. Трускавці Львівської області; Львівська обл., м. Трускавець, вул. Торосевича, 8, Приватним підприємством "Квітка Полонини" (35722104), про звернення з заявою про забезпечення позову та позов до суду.

 

              З метою збереження мінеральних вод та водних ресурсів зокрема, задля захисту інтересів мешканців міста та Трускавця, як курортного міста загалом, на виконання ст.19 Конституції України, п.9 поянювальної записки до «Коригування генплану міста – курорту Трускавець», ст.ст.12, 27, 28, 31, п.8 ст.42 Закону України «Про курорти» Постанови Ради Міністрів УРСР № 548 від 09.11.1981р., керуючись, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                             В И Р І Ш И Л А :

  1. Звернутися до Державної архітектурно – будівельної інспекції України з вимогою про скасування дозволу на будівельні роботи № ІУ 113183341693 щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торосевича, 8 в м. Трускавці Львівської області; Львівська обл., м. Трускавець, вул. Торосевича, 8, Приватним підприємством "Квітка Полонини" (35722104), а також з вимогою про проведення позапланової перевірки суб’єкта містобудування Приватне підприємство "Квітка Полонини".              
  1. Звернутися до суду з позовом про заборону здійснення будівництва в межах першої санітарної зони (зони суворого режиму) охорони курорту м. Трускавець Приватним підприємством "Квітка Полонини".
  2. Негайно, після прийняття даного рішення, до подання позовної заяви, звернутися до суду з заявою про забезпечення позову з вимогою заборони вчинення будь – яких дій по виконанню будівельних робіт Приватним підприємством "Квітка Полонини" щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торосевича, 8 в м. Трускавці Львівської області; Львівська обл., м. Трускавець, вул. Торосевича, 8, Приватним підприємством "Квітка Полонини" (35722104), до вирішення справи у судовому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову А.Кульчинського.

           

                                                                                            Міський голова                                                  А. Кульчинський     

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок