previous arrow
next arrow
Slider

Розпорядження міського голови №25-р. Від 15.01.2016 року

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від  15 січня 2016 р.   № 29 -р

 

 

Про відбір громадян України

на військову службу за контрактом у Збройні Сили України в 2016 році

 

Відповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 10.04.2009 р. № 170 (із змінами та доповненнями) «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у  Збройних Силах України», методичних рекомендацій тимчасово виконуючого обов’язки начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України від 11.10.2013р. №18097/С «Щодо порядку організації та прийняття громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України», методичних рекомендацій начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України від 12.09.2014р. №19563/С «Щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу Збройних Сил України», розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки начальника штабу першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід» від             29.12.2015р. № 501/5/2/2103 з метою забезпечення нарощування чисельності військовослужбовців за контрактом у військових частинах Збройних Силах України, та підвищення ефективності проведення заходів з відбору і прийняття кандидатів на посади рядового, сержантського та старшинського складу:

1.  Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (В.Попову):

1.1. Спільно з командирами військових частин Збройних Сил України
 через засоби масової інформації провести агітаційні заходи з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаними  придатних до військової служби за станом здоров’я і рівнем освіти.

1.2. Організувати роботу з інформування населення щодо вимог до кандидатів, порядку їх призову на військову службу за контрактом,  надання відомостей щодо переліку спеціальностей, за якими проводиться набір на військову службу за контрактом.

2. Головному лікарю Трускавецької міської лікарні (І. Стасику) забезпечити           (в разі потреби) проходження безкоштовного додаткового медичного обстеження кандидатів для проходження військової служби за контрактом та проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В” (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту “С” (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність, а також забезпечити визначені лікувальні заклади рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.

3.  Міському відділу освіти (Сенишин Н.С.):

3.1. Спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК забезпечити роботу в навчальних закладах м. Трускавця з питань військово-патріотичного виховання і пропаганди військової служби за контрактом та інформування учнівської та студентської молоді міста про військову службу за контрактом.

3.2. Спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК та командирами військових частин організувати проведення Днів інформування учнівської та студентської молоді м. Трускавця про військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

4.  Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Трускавецької міської ради (Боднар Л.І.) сприяти представникам Дрогобицько-Бориславському ОРВК та командирам військових частин Збройних Сил України у розміщенні соціальної реклами про військову службу за контрактом, у місцях масового скупчення людей, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

5. Рекомендувати Трускавецькому міському центру зайнятості (Роман М.А.):

5.1. Спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК організувати висвітлення в  центрі зайнятості питань щодо порядку відбору громадян та проходження ними служби за контрактом у Збройних Силах України.

5.2. Скеровувати громадян чоловічої статі, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і придатні до військової служби, у Дрогобицько-Бориславський ОРВК             (м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25) для проведення особистих бесід, підбору вакантних посад та скерування для проходження відбору до військових частин, які дислокуються на території Львівської області.

6. Розпорядження міського голови від 22січня 2015 р. № 18-р «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у 2015 році» вважати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                (підпис)                   Кульчинський А.Б.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок