19-р. Від 23.01.2017 рік "Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України в 2017 році

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  23.01.2017 р.                             № 19 - р

Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України в 2017 році

 

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 02.03.2014 № 189/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України», розпорядження Президента України від 16.05.2005 № 1043/2005-РП «Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 15.03.2016                  № 02-01/844, розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 06.01.2017, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 19.01.2017 року № 31/0/5-17 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (В.Попову):

1.1. Спільно з командирами військових частин Збройних Сил України
 через засоби масової інформації провести агітаційні заходи з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаними  придатних до військової служби за станом здоров’я і рівнем освіти.

1.2. Організувати роботу з інформування населення щодо вимог до кандидатів, порядку їх призову на військову службу за контрактом,  надання відомостей щодо переліку спеціальностей, за якими проводиться набір на військову службу за контрактом.

2. Головному лікарю Трускавецької міської лікарні (І. Стасику):

2.1. Забезпечити (в разі потреби) проходження безкоштовного додаткового медичного обстеження кандидатів для проходження військової служби за контрактом та проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В” (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту “С” (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність, а також забезпечити визначені лікувальні заклади рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.

           2.2. Призначити відповідальну посадову особу за допомогу в оформленні довідок про відсутність на обліку у лікаря-психіатра, нарколога, фтизіатра, дермато-венеролога та подати дані з вказанням контактного телефону у Дрогобицько-Бориславський ОРВК. 

3.  Міському відділу освіти (О.Лобику):

3.1. Спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК забезпечити роботу в навчальних закладах м. Трускавця з питань військово-патріотичного виховання і пропаганди військової служби за контрактом та інформування учнівської та студентської молоді міста про військову службу за контрактом.

3.2. Спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК та командирами військових частин організувати проведення Днів інформування учнівської та студентської молоді м. Трускавця про військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

4. Трускавецькому ВП Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області
(О. Наливайко) при отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про кандидатів щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення для проходження військової служби за контрактом.

5Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Трускавецької міської ради (Боднар Л.І.) сприяти представникам Дрогобицько-Бориславському ОРВК та командирам військових частин Збройних Сил України у розміщенні соціальної реклами про військову службу за контрактом, у місцях масового скупчення людей, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

6. Рекомендувати Трускавецькому міському центру зайнятості (Роман М.А.):

6.1. Спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК організувати висвітлення в  центрі зайнятості питань щодо порядку відбору громадян та проходження ними служби за контрактом у Збройних Силах України.

6.2. Скеровувати громадян чоловічої статі, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і придатні до військової служби, у Дрогобицько-Бориславський ОРВК             (м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25) для проведення особистих бесід, підбору вакантних посад та скерування для проходження відбору до військових частин, які дислокуються на території Львівської області.

7. Розпорядження міського голови від 15 січня 2016 р. № 29-р «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у 2016 році» вважати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                       Кульчинський А.Б.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок