488-р. Від 02.11.2017 "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2017 рік та формування проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2018 рік "

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 02 листопада 2017 р.                   №  488-р

 

 

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2017 рік та формування проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2018 рік

 

Відповідно до статті 143 Конституції України, пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», з метою формування проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2018 рік:

  1. Заступникам міського голови, секретарю міської ради, керуючій справами, начальникам відділів та управлінь міської ради, керівникам комунальних підприємств:

- провести роботу щодо підготовки та подання звітів про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2017 рік у планово-економічний відділ управління розвитку міста в термін до 30 січня 2018 року;

- провести роботу щодо підготовки інформаційної бази для розробки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік і подати зведену інформацію та пропозиції, з визначенням джерел фінансування, у планово-економічний відділ управління розвитку міста в двотижневий термін після затвердження бюджету міста на 2018 рік.

  1. Планово-економічному відділу управління розвитку міста (М.Заверюха) опрацювати і узагальнити подані матеріали та в місячний термін після затвердження бюджету міста на 2018 рік підготувати проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік та інформацію про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2017 рік для розгляду на сесії міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                          А. Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок