ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

 ТОВ «Трускавецький водоканал» інформує про те, що у зв’язку із введенням в дію в повному обсязі з 1 травня 2019 року ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", сфера житлово-комунального господарства значно реформується. Відповідно до закону запроваджено різні моделі договірних відносин із споживачами.

   Договори про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в рамках виконання нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. №2189-VII (далі – Закон) мають бути укладені між споживачами та виконавцями комунальних послуг протягом одного року з дати введення в дію Закону, тобто до 1 травня 2020 року.

  Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 690 від 05.07.2019 року.

Законодавець визначив наступні моделі договірних відносин:

 

Індивідуальний договір:

(договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем.)

Індивідуальний договір (за замовчуванням):

(договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення без обслуговуванням внутрішньобудинкових систем.)

Колективний договір з колективним споживачем:

дорученням співвласників укладають договори з виконавцями комунальних послуг.

       Технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонти внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, здійснюються співвласниками чи залученими ними уповноваженими на виконання таких робіт особами за рахунок співвласників.

 

Договір з колективним споживачем ( ОСББ):

       Технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонти внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, здійснюються співвласниками чи залученими ними уповноваженими на виконання таких робіт особами за рахунок співвласників.

 

      З огляду на наведену інформацію просимо голів ОСББ, управителів та співвласників будинків у термін до 01.05.2020 року прийняти рішення про вибір моделі організації договірних відносин та повідомити про це ТОВ «Трускавецький водоканал».

       Якщо ж Вами самостійно не буде обрано однієї із запропонованих моделей, нашим підприємством із кожним співвласником буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги за замовчуванням.

 

                                                                 

                                                                  Адміністрація ТОВ «Трускавецький водоканал»