Одноразове добровільне декларування – унікальна можливість легалізувати статки

 Днями у Трускавецькій ДПІ відбулися інформаційні заходи на тему «Особливості одноразового (спеціального) добровільного декларування». На запитання платників податків відповідала заступник начальника Трускавецької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Світлана Пещук.

 На зустрічі обговорювалися питання щодо об’єктів громадян, які можуть бути задекларовані та за якими ставками вони оподатковуються Світлана Пещук розповіла, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування відбувається шляхом подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації до Державної податкової служби України через приватну частину Електронного кабінету у розділі «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація, а подати таку декларацію необхідно до 1 вересня 2022 року та сплатити одноразовий збір необхідно протягом 30 календарних днів після подання декларації. При цьому, законом надано можливість розбити сплату суми одноразового збору на три роки, при цьому розрахунок збору відбуватиметься за вищими ставками.

 В Декларації одноразового (спеціального) добровільного декларування не зазначається інформація про джерела набуття декларантом об’єктів. До того ж, після подачі одноразової (спеціальної) добровільної декларації та камеральної перевірки її контролюючим органом на предмет арифметичних помилок декларант має право її уточнити.

 У ході розмови було наголошено, що декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування. «Реалізація таких законодавчих нововведень – це спосіб цивілізованої легалізації активів, які були приховані від оподаткування».

 Якщо громадянин сплатить усі нараховані збори по майну, яке задекларує, - держава гарантуватиме йому звільнення від відповідальності за порушення податкового, валютного законодавства.

 Платникам було надано інформаційні матеріали та індивідуальні роз’яснення.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок