Болеслав Петровський

Болеслав Петровський – за значний вклад у соціально-економічний розвиток міста-курорту Трускавця (рішенням сесії N251 від 17.12.2003 р.)


Петровський Болеслав Денисович Народився 14 грудня 1936 року в с.Дубровка Полонського району, Хмельницької області в багатодітній сім'ї службовця. Дитинство і юнацькі роки провів на Житомирщині в с.Карпівці, Чуднівського району, де закінчив середню школу. Служив в армії.

Освіта вища економічна і вища політична: закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка, економічний факультет та Вищу партійну школу при Цк КПРС в м.Москві, факультет політології. Кандидат екнонмічних наук, має 27 друкованих наукових праць, є одним із співавторів наукової концепції створення спеціальної економічної зони "Курортполіс Трускавець", яка лягла в основу прийнятого Закону України "Про спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу "Курортполіс "Трускавець".

Пройшов складний трудовий шлях: спершу працював на господарській і керівній комсомольській роботі, першим секретарем Жовківського райкому комсомолу, комсоргом Львівського обкому комсомолу, потім - на керівній партійно-господарській роботі: секретар Стрийського міськкому партії, головою виконкому Миколаївської районної ради.

В місті Трускавці з 1980 року, де більше десяти років працював головою виконкому Трускавецької міської ради.

З 1990 по 1997 роки Петровський Б.Д. працював доцентом кафедри економіки Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка. З 1997 року - генеральний директор ЗАТ "Трускавецький валеологічний інноваційний центр" , а з січня 2000 року, крім того, очолює Орган господарського розвитку і управління СЕЗ "Курортополіс Трускавець".

Був депутатом багатьох скликань в міських, районній та обласній радах, до 1990 року - головою планово-бюджетної комісії Львівської обласної ради.

Рішенням сесії N 251 від 17.12.2003 р. присвоєно звання "Почесний громадянин міста-курорту Трускавця".

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок