Володимир Козявкін

Володимир Козявкін – за значний вклад у соціально-економічний розвиток міста-курорту Трускавця (рішення сесії №339 від 15.06.2004)


Козявкін Володимир Ілліч Народився 9 червня 1947 року в Україні. В 1971 році закінчив лікувальний факультет Гродненського медичного інституту. З 1989 року і по даний час очолює Львівський реабілітаційний центр "Еліта", та створений у 1996 році Інститут проблем медичної реабілітації. 

Автор розробленої принципово нової системи надання допомоги хворим з дитячим церебральним паралічем. 

Автор понад 80 друкованих праць. 

В 1992 році захистив кандидатську дисертацію "Мануальна терапія в реабілітації хворих дитячим церебральним паралічем". 

В 1994 році нагороджений почесним званням "Заслужений діяч науки і техніки України". 

В 1996 році захистив докторську дисертацію на тему "Структурно-функціональні порушення церебральних та спінальних структур при дитячому церебральному паралічі та система реабілітації цих хворих". В 1997 році нагороджений відзнакою Президента, орденом "За заслуги ІІІ ступеня". 

В серпні 2001 року за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку медичної науки, розроблення принципово нових методів лікування і реабілітації хворих з органічними ураженнями нервової системи указом президента України Л.Кучми професору Володимиру Іллічу Козявкіну присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави. 

Професора Володимира Ілліча Козявкіна також нагороджено орденом Національного фонда "Україна-дітям" і медаллю Баварського державного міністерства праці і соціального порядку "За заслуги в справі допомоги дітям з обмеженими можливостями".

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок