Анонси

Трускавчан запрошують взяти участь у «Театральному форумі 2018»

Дитячі, студентські та шкільним театри, театри моди, аматорські   драматичні , музично-драматичні , оперні балетні лялькові театри; театри музичної комедії, юного глядача(театри читців, інтермедії, мініатюри та поезії), міміки та жесту; артистів розмовного жанру запрошують до участі у Вісімнадцятому Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів   «Театральний форум 2018» який проходить   з 26 по 28 жовтня 2018р. у м. Ірпінь Київської області під гаслом: «Ветерани, молодь, майбутнє» .

Мета фестивалю -   виявлення яскравих творчих колективів, окремих виконавців та подальшого розвитку театрального   мистецтва.

Засновник та організатор фестивалю

 • Культурно – оздоровчий центр «Цитадель».

Фестиваль проводиться за підтримки:

 • Національної спілки театральних діячів України Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва ім. Л.Й.Утьосова.
 • Ірпінської міської ради. Відділу культури національностей та релігій Ірпінської міської ради.
 • Екологічного підприємства «Рада». 
 • Міжнародного доброчинного фонду   «Українська хата».
 • Газети « Культура і життя»
 • Газети « Ірпінський вісник»

Завдання фестивалю

 • Взаємозбагачення творчих шкіл та обмін репертуаром.
 • Популяризація розвитку аматорських театральних   колективів.
 • Підвищення рівня виконавської майстерності.
 • Проведення майстер – класів та творчих майстерень.
 • Презентація Приірпіння , як культурного центру передмістя Києва.

Умови проведення фестивалю

До участі у фестивалі запрошуються аматорські драматичні, музично-драматичні, оперні, балетні, лялькові театри; театри музичної комедії, юного глядача(театри читців, інтермедії, мініатюри та поезії), міміки та жесту; артисти розмовного жанру.

Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п'єс, що мають композиційно закінчений характер. 

В репертуарі театральних колективів мають бути твори сучасних авторів, а також вистави за творами кращих українських та зарубіжних класиків.

Драматичні гуртки повинні мати в своєму репертуарі багато актову виставу або програму з двох або трьох одно актових п’єс.

Самодіяльні лялькові театри подають на конкурс дві вистави, одна з яких для дітей дошкільного віку, друга для школярів молодших класів.

Самодіяльні театри мініатюр подають програми з творів малих форм на сучасні теми. Тривалість виступів колективів до 30 хв.

Читці подають відомості про репертуар – не менше 2 творів. У репертуарі читців рекомендується мати суспільно значимі твори, оин з яких відповідає гаслу фестивалю, тривалість виступу до 12 хв.

Передбачені листи – подяки спонсорам, керівникам колективів за попередньою подачею заявок .                                              

У дні проведення фестивалю діятиме містечко майстрів та виставка - продаж творів декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва, Організатор - Геворкян Надія Петрівна, тел..0671472746

Запрошуємо до участі у роботі виставки народних майстрів та творчі колективи за попередніми заявками. Передбачені листи – подяки майстрам .

Організатор фестивалю протягом двох днів безкоштовно забезпечує усіх учасників   фестивалю чаєм, пиріжками та бутербродами.

Фінансові умови. Фестиваль не є комерційним заходом.

Оргкомітет фестивалю формує фестивальний фонд за рахунок спонсорських внесків та реєстраційних внесків учасників фестивалю.

Для покриття витрат, пов’язаних з організацією проведення фестивалю кожен учасник або колектив робить організаційний внесок:

400,00 грн. - читці-виконавці ;

1500,00 грн.     - колективи до 10 осіб ;

2500,00 грн.   - колективи, що налічують 10 і більше осіб.

Повна сума організаційного внеску може бути також сплачена у день проведення фестивалю.

Пільги на організаційний внесок.

Правом участі без оплати у фестивалі користуються діти -сироти, діти     позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків і шкіл – інтернаті. люди з обмеженими можливостями.

 Оргкомітет може забезпечити проживання у 2-х, 3-х місних номерах зі зручностями та двухразове харчування учасників і осіб, що їх супроводжують, із розрахунку 450,00грн.,   та проживання у 4-х - 6 ти місних номерах зі зручностями на коридорі та двухразове харчування учасників і осіб, що їх супроводжують, із розрахунку 350,00грн, за одну особу на добу , транспортом та екскурсійними програмами за додаткову плату згідно попередньої заявки.

Кошти слід перерахувати до 19 жовтня 2018р. на рахунок:

ТОВ КОЦ “Цитадель”   р/р 26006053142056 в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” , МФО 321842, Код ЗКПО 32700046 , Платник податку на прибуток на загальних умовах .

Порядок подання заявок на участь у фестивалі. ( Додаток №1 )

Анкети-заявки на участь у фестивалі (зразок додається) необхідно подати оргкомітету до 19 жовтня 2018р.

Документи, надіслані із запізненням, не розглядаються.

Місце проведення фестивалю.

Київська обл., місто Ірпінь, вул. Соборна, 183, міський Будинок культури.

Їхати: електропотягом з м. Києва   до залізничного вокзалу м. Ірпінь, далі маршрутним таксі № 3 та №11 до Будинку культури вул. Соборна,183 , зупинка БКЗ або від станції метро “Академмістечко” маршрутним таксі № 420 до зупинки БКЗ м. Ірпінь, Будинок культури, вул. Соборна,183.

 Організатори фестивалю зроблять все можливе, аби Ваше перебування та участь у фестивалі   принесли Вам задоволення . Бажаємо Вам творчого натхнення , професійних злетів, добробуту, миру та злагоди.

Контакти оргкомітету.  www.citadel.in.ua e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

067 319-22-45; 050 527-80-33 (директор Центру “Цитадель” Лідія Іванівна Мельник);

(044) 222-83-97 , 050 189-06-92; 097-556-00-76   (автор та режисер – постановник фестивалю Ольга Ростиславівна Успенська).

ПРОГРАМА  

АНКЕТА 

ДЮСК «Спортовець» запрошує на відкритий Всеукраїнський турнір з боксу

 11-13 жовтня 2018 року в м. Трускавець з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Днів Українського козацтва та захисника України відбудеться відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків: 2003-2004, 2005-2006, 2007-2008 р.н.

 Місце проведення: спортивний зал ДЮСК «Спортовець» на вул. Данилишиних,11.

 Початок змагань: 11 жовтня о 12.00 год.

У Трускавці відбудеться новий фестиваль книжково-літературного спрямування

 Трускавець започатковує новий осінній фестиваль! 25-28 жовтня курорт стане осередком культурного життя Прикарпаття – 37 видатних літераторів та митців, 15 видавництв візьмуть участь у першому книжково-літературному фестивалі «Трускавецький ЛітФест».

 На учасників фестивалю чекає живе спілкування з популярними письменниками та поетами сучасності є одним із найвагоміших, зустрічі з авторами, афтограф-сесії, презентації книг, поетичні читання, літературні дискусії та екскурси, семінари та круглі столи, майстер-класи з сторітеллінгу, театрального декламування, літературні, ілюстраційні та читацькі майстерні, фотовиставка, виступи музичних гуртів, театральні інсталяції. Вхід вільний.

 Метою «Трускавецького ЛітФесту» є популяризація читання, як цікавої форми дозвілля та презентація читання, як однієї із головних складових духовного розвитку людини.

 Організатор – Трускавецька міська рада, координатор та автор ідеї – громадська діячка Анна Литвин. Проект реалізується за підтримки Ураїнського культурного фонду.

Музей запрошує на Вечір у повстанській криївці!

 14 жовтня 2018 року о 16 год., з нагоди свята Покрови, Дня заснування УПА та Дня захисника України, музей міста-курорту Трускавця запрошує на «Вечір у повстанській криївці». В цей святковий день глядачеві будуть представлені роботи мисткині Оксани Богоніснаої на ангельську тематику, а виставка носитиме назву «… У кожного свій Ангел!»

 Наступним пунктом програми і ключовим моментом свята буде імпровізовано-театралізована дійство у тематичній експозиції «Повстанська криївка». А ще на гостей нашого дійства чекає співана історія повстанської України: тематичні пісенні та літературні композиції у виконанні дітей та викладачів ДШМ ім. Р. Савицького та Народного Дому міста Трускавця.

 Цього разу в проекті «Вечір у повстанській криївці» буде також представлено до перегляду тематичний фільм-реконструкцію - «Історія однієї криївки».

"Водограй", "Тече вода", "Новий день над Україною": до Трускавця з концертом завітає Василь Зінкевич

З концертною програмою "Наша пісня-наша слава" 14 жовтня до Трускавця приїде Народний артист України, Лауреат премії імені Т. Г. Шевченка, Герой України Василь Зінкевич  та Ансамбль "Ватра", художній керівник Андрій Кучерепа.

Початок: о 20:00 год в ПК ім. Т. Шевченка.

Подаруйте собі та близьким свято!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок