Анонси

14 вересня – комісія з питань освіти та соцзахисту

 14.09.2020 року (понеділок) о 10.00 годині скликається засідання комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про затвердження Програми соціальної політики окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2018-2020 роки в новій редакції.

 Доповідає: Ільницька В.Я. – нач. управління праці та соціального захисту населення.

 Про внесення змін до Міської цільової соціальної програми роботи з сім'ями,дітьми та молоддю на 2016-2020 роки.

 Доповідає: Онаць Н. – директор МЦСССДМ.

Засідання бюджетної комісії переноситься з 10 на 11 вересня

 Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна переноситься на 11.09.2020 року (п’ятниця) о 14.00 годині.

11 вересня – земельна комісія

 11.09.2020 року (п’ятниця) о 10.00 годині скликається засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024 га на вул. Стебницькій Янів Д.М.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024 га на вул. Стебницькій Славич О.В.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024 га на вул. Стебницькій Гресько Ю.В.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га на вул. Стебницькій Станішовському В.Л.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га на вул. Стебницькій Ваверчаку В.П.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га на вул. Стебницькій Лутчин М.Б.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га на вул. Стебницькій Юркевич І.І.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га на вул. Стебницькій Шіхт Г.М.
 9. Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0952 га на вул. Стебницькій,65-Б Лагдан Ю.О., Бик Ю.І.
 10. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки на вул. Мазепи,21 площею 0,1645га Струбіцькій Л..М.
 11. Про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки на вул. Джерельній,5 в м. Трускавці Скорику Ю.Р та Чебаненку О. І.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення на вул.Річки,15а.
 13. Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Мазепи площею 0,0316га. для продажу у власність на земельних торгах (аукціоні)
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення на вул.Шевченка,28.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення на вул.Шевченка,30.
 16. Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди на вул.Шевченка, 28 ТзОВ «Трускавець Апартмент».
 17. Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди на вул.Шевченка, 30 ТзОВ «Трускавець Апартмент».
 18. Про надання земельної ділянки на вул.Шевченка, 28 ТзОВ «Трускавець Апартмент».
 19. Про надання земельної ділянки на вул.Шевченка,30 ТзОВ «Трускавець Апартмент».
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній громаді Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Трускавець Львівської області.
 21. Про надання земельної ділянки площею 0, 0956 га на вул. Івасюка в м. Трускавець в постійне користування Релігійній громаді Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Трускавець Львівської області.
 22. Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) на вул. Бойківській.
 23. Про продаж земельної ділянки площею 0,0035 га на вул. Суховоля, 56 ТзОВ «Ліана»
 24. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0071 га на вул. Різняка-Макомацького, 22 ТзОВ «Зодіак ЛТД».
 25. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0075 га на вул. Різняка-Макомацького, 22 ТзОВ «Зодіак ЛТД».
 26. Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0150 га на вул. Шевченка, 32-А Гантцше Галині Степанівні.
 27. Про внесення змін у рішення міської ради № 1874 від 27.08.2020 року «Про надання у власність Земельної ділянки площею 0,1 га на вул. Помірецька, 40».

Доповідає: Кушнір З.В. – в.о. начальника управління містобудування, архітектури та землеустрою.

10 вересня – бюджетна комісія

 10.09.2020 року (четвер) о 14.00 годині скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна. На розгляд комісії виносяться питання :

 Про внесення змін до міської цільової Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру на 2020 рік.

 Доповідає: Несенюк В. – нач. 7 ДПРЧГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ.

 Про затвердження Програми соціальної політики окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2018-2020 роки в новій редакції.

 Доповідає: Ільницька В.Я. – нач. управління праці та соціального захисту населення.

 Про внесення змін до показників бюджету м. Трускавця на 2020 рік.

 Доповідає: Федоричак М.М. - нач. фінансового управління.

17 вересня - сесія міської ради

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається сімдесят восьма сесія міської ради сьомого демократичного скликання 17 вересня 2020 року o 10.00 год. в залі засідань. Відповідне розпорядження підписав Андрій Кульчинський - міський голова Трускавця.                                                                                                            

Перелік питань, які пропонується розглянути на 78 сесії міської ради

Про внесення змін до міської цільової Програми захисту населення і території

від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру на 2020 рік

          Доповідає: Несенюк В. – нач. 7 ДПРЧГУ ДСНС України у Львівській області майор служби ЦЗ Про затвердження Програми соціальної політики окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2018-2020 роки в новій редакції.

         Доповідає: Ільницька В.Я. – нач. управл. праці та соціального захисту населення.

Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавця на 2020 рік    

          Доповідає: Федоричак М.М. – нач. фінансового управлін.      

Земельні питання:

            Про  відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки на вул. Джерельній,5

в м. Трускавці Скорику Ю.Р та Чебаненку О. І.     

            Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Мазепи,21 площею 0,1645га Струбіцькій Л.М. 

            Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Ваверчаку В.П.

            Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Лутчин М.Б.

            Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Станішовському В.Л.

            Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Шіхт Г.М.

            Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Юркевич І.І.

            Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Гресько Ю.В.

                 Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0952 га по вул. Стебницькій,65-Б Лагдан Ю.О., Бик Ю.І.

            Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул.Річки,15а.

            Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул.Шевченка,28.

            Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул.Шевченка,30.

            Про надання земельної ділянки  по вул.Шевченка,30 ТзОВ «Трускавець Апартнент».

            Про надання земельної ділянки по вул.Шевченка, 28 ТзОВ «Трускавець Апартнент».

            Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Шевченка, 30

ТзОВ «Трускавець Апартмент».   

            Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Шевченка, 28

ТзОВ «Трускавець Апартмент».

            Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення   земельної ділянки   по

вул. Мазепи площею 0,0316га. для продажу у власність на земельних торгах (аукціоні).

            Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Янів Д.М.

                   Доповідає: Кушныр З.В.в.о. начальника управління містобудування, архітектури та                                                                                      землекористування.

                 Керуюча справами виконкому                                                         О.Петранич

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок