Анонси

Засідання земельної комісії відбудеться 20 жовтня

 20 жовтня (середа) о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування, благоустрою.

 Перелік питань, які виносяться на розгляд комісії, можна переглянути тут.

21 жовтня – засідання двох депутатських комісій (з гуманітарних питань та бюджетної)

 21 жовтня (четвер) о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики) депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про внесення змін та доповнень до цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Спортивний комплекс «Карпати» на 2021 р.

 Доповідає: Сегер О.Я. - начальник управління комунальної власності.

Про внесення змін до міської програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах на 2019-2021 роки.

Про затвердження Місцевої програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах.

Про затвердження Місцевої програми оздоровлення мешканців Трускавецької міської територіальної громади мінеральними водами міста-курорту.

Про затвердження Місцевої програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади.

Про затвердження місцевої програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення Трускавецької міської територіальної громади.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Про затвердження Статуту в новій редакції та штатного розпису Комунальної установи «Трускавецький інклюзивно-ресурсний центр».

Про відкриття групи продовженого дня в Орівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Доповідає: Лобик О.П. – начальник відділу освіти.

***

21 жовтня (четвер) о 14.00 скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

На розгляд комісії виносяться питання:

Про безоплатну передачу на баланс КП «Трускавецьвода» вартість капітальних вкладень (1747).

Про передачу функції замовника з реалізації проекту «Будівництво очисних споруд питного водосховища по вул. І.Франка в м. Трускавець» (1744).

Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки (1807).

Доповідає: Максимич С. В. – нач. УЖКГіБ.

Про розгляд прогнозу бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки (1746).

Про внесення змін до показників бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2021 р.

Доповідає: Федоричак М. – нач. фін. управління.

Про розгляд заяви Центру молоді «Світлиця» (1768).

Про розгляд заяви Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Стебницькій.62 у м. Трускавці (1769).

Про надання згоди про передачу з державної у комунальну власність територіальної громади м. Трускавця комп’ютерного обладнання (1770).

Про внесення змін та доповнень до цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Спортивний комплекс «Карпати» на 2021 р.

Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні

Доповідає: Сегер О.Я. - начальник управління комунальної власності.

Про внесення змін до міської програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах на 2019-2021 роки 1897.

Про затвердження Місцевої програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах 1892-1.

Про затвердження Місцевої програми оздоровлення мешканців Трускавецької міської територіальної громади мінеральними водами міста – курорту 1899

Про затвердження Місцевої програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади 1900.

Про затвердження місцевої програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення Трускавецької міської територіальної громади 1901.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

20 жовтня – комісія з питань ЖКГ

 20 жовтня (середа) о 14.00 скликається засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та інженерних комунікацій, екології.

 На розгляд комісії виносяться питання:

  1. Про безоплатну передачу на баланс КП «Трускавецьвода» вартість капітальних вкладень.
  2. Про передачу функції замовника з реалізації проекту «Будівництво очисних споруд питного водосховища по вул. І.Франка в м. Трускавець».
  3. Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.  

 Доповідає: Максимич С. – нач. УЖКГіБ.

Голів ОСББ Трускавця запрошують на семінар про створення та ефективне управління багатоквартирними будинками й залучення інвестицій

Шановні голови ОСББ!!!

 Проєкт “Стратегічна Технічна Підтримка у Проведенні Реформ у напрямку Енергоефективності та Відновлювальних Джерел Енергії (STARTER)”, запрошує Вас в рамках Європейського тижня сталої енергії в Україні на онлайн-семінар на тему "ОССБ як важливий інструмент для масштабної термомодернізації житлових будинків".

 Захід заплановано на 21 жовтня 2021 р. з 10:00 до 12:40 за київським часом з метою презентації та обговорення міжнародного та українського досвіду, а також кращих практик, щодо створення ОССБ, ефективного управління багатоквартирними будинками і як залучення інвестицій підтримує та збільшує вартість житлового фонду на довгострокову перспективу.
Мова: англійська/українська, з синхронним перекладом.

 Очікується, що серед учасників заходу будуть: ОССБ як важливий інструмент для масштабної термосанації житлових будинків, Асоціація міст України, Асоціація "Енергоефективні міста України", Асоціація об'єднаних територіальних громад, Представництво ЄС, Асоціація ОСББ, ОСББ та власники житлових будинків, Група підтримки ЄС для України , Громадські організації.

 Захід буде проходити онлайн через платформу ZOOM.
Ви отримаєте запрошення на подію на свою електронну адресу.

 У випадку якщо вам буде потрібна будь-яка допомога з реєстрацією або підключенням
до події, звертайтеся до нашого експерта Олександра Силакіна: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером телефоеу: +380 50 332 6149 (WhatsApp та Viber).
Оксани Кисіль: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером телефону: +380976659012.
Попередній проект порядку денного додається,
Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами на події 21 жовтня 2021 року.

 

26 жовтня – XXI сесія Трускавецької міської ради

 13.10.2021 р. міський голова Андрій Кульчинський підписав розпорядження № 373-р «Про скликання двадцять першої сесії міської ради восьмого демократичного скликання».

 Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» запропоновано скликати двадцять першу сесію міської ради восьмого демократичного скликання 26 жовтня 2021 року (вівторок) o 10.00 год. в залі засідань.

 На розгляд сесії виносяться питання згідно додатку (ознайомитися можна тут).

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок