Миколай поселиться у Трускавці, а двері своєї резиденції для діток відкриє 18 грудня

 Відділ культури Трускавецької міської ради започатковує традицію «Головна резиденція Св. Миколая», яка працюватиме 18-20 грудня в музеї історії міста-курорту Трускавця.

 Тож 18 грудня резиденція відкрита для найменших трускавчан з 15:00 до 20:00, разом з Миколаєм та аніматорами діти весело проводитимуть час в грі та на майстеркласах. Як повідомили у відділі культури, місця на цей день вже зарезервовані, здебільшого школами міста.

 Також, 18 грудня о 17:00 відбудеться благодійний аукціон де можна придбати твори учнів Трускавецької школи мистецтв ім. Р. Савицького та Будинку учнівської творчості.
19 грудня резиденція діятиме для соціально-незахищених категорій трускавчан. Разом з тим запрошуємо усіх приєднатись до святкового дійства – відкриття новорічної ялинки о 16:30.
19.12., особливий день. 16:30 год.-відкриття головної ялинки.

 О 17:30 та о 18:30 – запрошуємо охочих завітати до «Головної резиденції Св. Миколая» де діти проводитимуть час з аніматорами та будуть залучені до майстеркласів, де на них чекає чимало казкових несподіванок. Вхід, в ці години, за «золотим запрошенням», яке можна придбати у музеї міста-курорту, ціна становить 150 грн.

 20 грудня відбудеться закриття «Головної резиденції Св. Миколая» у Трускавці. Хода Миколаїв. Миколай разом зі своїми помічниками зустрінуться на з’їзді біля головної ялинки де проведуть цікаві та драйвові флешмоби для дітей.

 Проєкт має благодійну основу, діятиме акція «Пробуди в собі Св. Миколая». Кошти від роботи резиденції та аукціону будуть направлені на закупівлю подарунків для дітей обдарованих в галузі мистецтва.

 Дива поруч, кожен з нас може легко стати їхньою частиною!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок