16 червня – земельна комісія

 16 червня 2020 року о 10.00 годині скликається засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування,благоустрою.

 На розгляд комісії виносяться питання:

Земельні питання:

Про відмову в продажі земельної ділянки площею 0, 0064 га на вул. Мазепи Славич К.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,2810 га на вул. Бориславська,38 в постійне користування ОСББ «Нова оселя 38».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0048 га на вул. Стебницькій, 41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,1470 га на вул. Роксолани Грицаку Л.Я.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0130 га на вул. Річки, 6а Іванишин О.П.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0253 га на вул. Стебницькій, 41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0321 га на вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0333 га на вул. Стебницькій, 41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0348гапо вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,4579 га на вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0285 га на вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0287 га на вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,1664 га на вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0322 га на вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0046 га на вул. Стебницькій,72а Стасишин З.О.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,3328 га на вул. Дрогобицька, 35 ТзОВ «Фаворит - Дизайн».

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) на вул. Воробкевича.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Помірецька,40 в м. Трускавці.

Про відмову в поновленні договору оренди землі площею 0,0016га. на вул. Стебницькій в м. Трускавці ТзОВ «Преса-«Високий замок».

Про відмову в поновленні договору оренди землі площею 0,0009 га на вул. Довженка в м. Трускавці ТзОВ «Преса-«Високий замок».

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0060 га на вул. У Кравченко Палінському Р.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ "Панський двір" на вул. Бориславська,45.

Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту для продажу її на земельних торгах.

Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту для продажу земельної ділянки на вул. Стебницькій на земельних торгах.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Роксолани для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стебницькій для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0047 га на вул. Героїв УПА,1 ПП «Золотар».

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу у власність на вул. Героїв УПА, ПП «Золотар».

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки на вул. Данилишиних,11 відділу освіти Трускавецької міської ради.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" по вул.Мазепи,29-з.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул. С.Бандери,31-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Стуса,6-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Помірецька,51-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Мазепи,27-з, 11-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Стебницька,73-з.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Стебницька,74-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Стебницька,61-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Івасюка,9-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Івасюка,17-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Івасюка,3-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Мазепи,24-з.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Мазепи,34-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Мазепи,14-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Городище,7-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Лисенка,4-Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ "Львівобленерго" на вул.Річки,11-Б.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0035 га на вул. Суховоля,56 ТзОВ «Ліана».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0154 га на вул. Скоропадського,14 ОСББ «Галицький двір 14».

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення на вул. Суховоля,56 ТзОВ «Ліана».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0676га на бульварі Ю. Дрогобича ПАТ «Трускавецькурорт».

Про розірвання договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0218 га на вул.Героїв УПА,6 ТзОВ «Марс».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0150 га на вул. Шевченка,32-А в користування на умовах оренди Гантцше Г.С.

Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)».

Доповідає: Кушнір З.В. - нач. відділу містобудування і архітектури.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок