Голів ОСББ Трускавця запрошують на семінар про створення та ефективне управління багатоквартирними будинками й залучення інвестицій

Шановні голови ОСББ!!!

 Проєкт “Стратегічна Технічна Підтримка у Проведенні Реформ у напрямку Енергоефективності та Відновлювальних Джерел Енергії (STARTER)”, запрошує Вас в рамках Європейського тижня сталої енергії в Україні на онлайн-семінар на тему "ОССБ як важливий інструмент для масштабної термомодернізації житлових будинків".

 Захід заплановано на 21 жовтня 2021 р. з 10:00 до 12:40 за київським часом з метою презентації та обговорення міжнародного та українського досвіду, а також кращих практик, щодо створення ОССБ, ефективного управління багатоквартирними будинками і як залучення інвестицій підтримує та збільшує вартість житлового фонду на довгострокову перспективу.
Мова: англійська/українська, з синхронним перекладом.

 Очікується, що серед учасників заходу будуть: ОССБ як важливий інструмент для масштабної термосанації житлових будинків, Асоціація міст України, Асоціація "Енергоефективні міста України", Асоціація об'єднаних територіальних громад, Представництво ЄС, Асоціація ОСББ, ОСББ та власники житлових будинків, Група підтримки ЄС для України , Громадські організації.

 Захід буде проходити онлайн через платформу ZOOM.
Ви отримаєте запрошення на подію на свою електронну адресу.

 У випадку якщо вам буде потрібна будь-яка допомога з реєстрацією або підключенням
до події, звертайтеся до нашого експерта Олександра Силакіна: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером телефоеу: +380 50 332 6149 (WhatsApp та Viber).
Оксани Кисіль: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером телефону: +380976659012.
Попередній проект порядку денного додається,
Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами на події 21 жовтня 2021 року.

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок