24 листопада – бюджетна комісія

 24 листопада (середа) о 10.00 скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

На розгляд комісії виносяться питання:

Про затвердження звіту про виконання бюджету Трускавецької міської територіальної громади за січень-вересень 2021 року.

Про внесення змін до показників бюджету на 2021 рік.

Про бюджет Трускавецької територіальної громади на 2020-2022 р.р.

Доповідає: Федоричак М. М.– нач. фін. управління.

Про затвердження цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Спортивний комплекс “Карпати” на 2022-2024 роки».

Про внесення змін до Передавального акту Доброгостівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

Про розгляд заяви Львівської дирекції АТ «Укрпошта» щодо надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Стебницька,80.

Про розгляд заяви КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо надання в оренду нежитлових приміщень на вул.Данилишиних,62 в м.Трускавець

Про розгляд заяви Львівської дирекції АТ «Укрпошта» щодо надання в оренду нежитлових приміщень на вул.Шкільна,1 в с. Доброгостів

Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Про розгляд заяви Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) щодо надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Стебницькій,72 у м. Трускавці.

Про приватизацію нежитлової будівлі на вулиці Мазепи,34А шляхом викупу.

Про передачу основних засобів з балансу комунального підприємства «Парк Курортний» на баланс комунального підприємства «Трускавецький інформаційно-курортний центр».

Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

Про затвердження Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю Трускавецької міської територіальної громади 2022-2024 роки.

Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Доповідає: Ільницька В.Я.- нач. управління праці та соцзахисту населення.

Про затвердження Цільової програми забезпечення виконання заходів пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом у Збройних Силах України, участь військовозобов’язаних у навчальних (спеціальних) зборах на 2022 – 2024 роки.

Про затвердження Цільової програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Трускавецької територіальної громадина 2022 – 2024 роки.

Доповідає: Солян Ю.М. - начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та ЦЗН.

Про затвердження Програми розвитку туристичної галузі та курортології Трускавецької міської територіальної громадина 2022-2024 роки.

Доповідає: Скибак Н. І. – начальник управління розвитку громади.

Про затвердження програми «Безпечна громада» Трускавецької міської територіальної громади.

Доповідає: Сегер А. – нач. відділу комп. забезпечення.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок