За десять днів у Трускавці відкриється Новорічно-Різдвяний Ярмарок

 10 грудня у центрі Трускавця розпочинає роботу Новорічно-Різдвяний ярмарок з центральною атракцією для найменших мешканців громади та гостей міста - резиденцією Святого Миколая. Як зазначив Руслан Пристай, радник міського голови Трускавця, згідно з Рішенням виконавчого комітету ярмарок працюватиме з 10 грудня до 23 січня.
 Втілювати мрії дітей, дарувати святковий настрій, наповнювати серця людей позитивом і радістю, головні завдання, які намагатимуться втілити організатори Новорічно-Різдвяного простору. Врахований і соціальний запит Трускавецької міської ради. Оскільки вхід до Резиденції буде платним, тому для незахищених категорій дітей Трускавецької громади передбачені безплатні квитки. Згідно зі списками соціальних служб Трускавця відвідають Резиденцію Миколая діти-сироти, діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО/ООС, діти з особливими потребами. Малята матимуть змогу побувати на святковому дійстві та отримати солодкі подарунки (пряники) від Миколая.
 Слідкуйте за роботою Резиденції Святого Миколая у Трускавці на сторінці https://m.facebook.com/Rezydentsiia.Sv.Mykolaia/
 Запрошуємо усіх на святковий Новорічно- Різдвяний Ярмарок у Трускавці, щоб відчути тепло й затишок, який дарує місто здоров’я !!!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок