У Трускавці можливо постане притулок для жінок, постраждалих від домашнього насильства

 Вчора, 3 червня, Трускавець з робочим візитом відвідали заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк та депутатка Львівської обласної ради Уляна Дорош. Мета візиту – можливість розміщення у Трускавці притулку для жінок з дітьми постраждалих від домашнього насильства.

 Про можливість втілення такого проєкту саме у Трускавці мова ведеться вже близько двох років. І ось тепер справа зрушила з мертвої точки – вдалося знайти фінансування від грантової організації з Європейського Союзу на суму 500 тисяч гривень. Ще близько мільйона потрібно віднайти в бюджетах області, міста, серед спонсорів. Гості зі Львова та представники влади Трускавця: міський голова Андрій Кульчинський, керівники структурних підрозділів міськвиконкому обговорили проблемні питання щодо реалізації даного проєкту.

 Реалізація проєкту зі створення жіночого притулку для жертв домашнього насильства при наявності коштів могла б стартувати вже в липні і бути завершена до кінця року. Проблема домашнього насильства є актуальною у всьому світі, і жертви цього явища (переважно жінки та діти) очікують на допомогу від суспільства.

 «Ще кілька років тому ми думали про впровадження програм для кривдників на Львівщині. Це здавалось нам таким далеким і нереальним, ми не знали з чого почати, де взяти кошти і т.д. Проте вже другий рік поспіль впроваджуємо їх на Львівщині, закуповуємо як соціальну послугу, що є прецедентом в Україні. Команда у нас активна, живе за правилом трьох «Н»: Немає Нічого Неможливого. Тож ми на досягнутому не зупинились і почали працювати над глобальним проектом у галузі протидії домашньому насильству. Оскільки на Львівщині є гостра потреба у створенні притулку для жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства, ми з нашою «легкою» вдачею взялися до справи. Два роки ми стукали у всі можливі зачинені двері. Проте, хто стукає, тому відчинять, бо стукали вже не лише руками. Тож сьогодні вже можемо привідкрити завісу і розкрити наші плани. Ми, Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА, спільно з Львівською освітньою фундацією, Благодійним Фондом Уляни Кузик та Трускавецькою міською радою на чолі з мером Трускавця Андрієм Кульчинським за координації заступника голови ОДА Тараса Греня розпочинаємо роботу над відкриттям першого притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства у Львівській області. Плануємо запустити його у 4 кварталі 2020 року. До чого веду? До того, що, по-перше, головне мати бажання, а можливості з‘являться, по-друге, важлива команда і командний дух. Як сказав архімандрит Іоан, «Не шукай опори в людях, але в Бога, і Господь пошле надійних друзів по духу», - прокоментувала ідею створення жіночого притулку у Трускавці Уляна Дорош.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок