Соціальні служби Трускавця відзначили за добру роботу у напрямку протидії домашнього насильства

 Сьогодні, 8 липня відбулась 13 онлайн-нарада з міжсекторальної взаємодії у подоланні домашнього насильства в Львівській області.

 Участь у нараді взяли: головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Трускавецької міської ради, директор Трускавецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також представники Трускавецького відділення поліції Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (начальник СППП та інспектор з ювенальної превенції) та головний спеціаліст відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Модерували нараду: ГО «Центр «Жіночі перспективи», департамент соціального населення Львівської ОДА та Головне управління Національної поліції у Львівській області.

 У підсумку наради організатори – ГО «Центр Жіночі Перспективи» відзначили, що ситуація у Трускавці, загалом, позитивна. Є чітка налагоджена співпраця між усіма суб’єктами, що працюють в даному напрямку. Місто має найвищий показник в області щодо скерувань на корекційні програми для кривдників, ведуться перемовини про відкриття притулку для жертв насильства. Лише потрібно доопрацювати напрямок роботи щодо інформування потерпілих осіб про можливість отримати юридичну допомогу в бюро правової допомоги.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок