Нехай діти будуть щасливими!

 Щастя всього світу не варте однієї сльози на щоці невинної дитини. Тому протидія кривді та насиллю в сім`ях – один з пріоритетів діяльності Трускавецького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (ТМЦСССДМ). В одному лише 2020 році центром проведена колосальна робота в цьому напрямку, для постраждалих від насильства у нашому місті-курорті будується кризовий центр, а що вже казати про всі роки діяльності ТМЦСССДМ.

 Проте не менш важливою, і набагато приємнішою справою аніж захищати від насильства є дарувати радість діткам, робити подарунки, бачити як світяться їхні оченята, як діти тішаться, які вони щасливі. Дитячий сміх, дитяче щастя – це показник, що в місті та суспільстві все гаразд, що пріоритети розставлені правильно. Адже міцна сім`я – це міцна держава, а зміцнити сім`ю можна підтримуючи її, дбаючи про розвиток дітей, добробут та справедливість у державі.

 Вчора, 13 серпня, випала нагода подарувати щастя дітям у вигляді безкоштовного катання на батутах. 45 квитків на батути подарувала благодійниця, підприємець Наталія Карпин. Вручили квитки щастя на батут та поспілкувалися з дітьми і їхніми батьками міський голова Андрій Кульчинський та працівниці Трускавецького МЦСССДМ Оксана Плитин та Наталія Кінцак. Щоб не було одночасного скупчення дітей, катання розділено на декілька етапів.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок