На міській комісії ТЕБ і НС прийняли рішення щодо пом'якшення карантинних заходів

П Р О Т О К О Л № 29 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів) від 07 липня 2020 року

Засідання провів

голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кульчинський Андрій Богданович. 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 

СЛУХАЛИ:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Кульчинський А.Б – міський голова, голова міської комісії ТЕБ і НС, який довів присутнім зміст постанов Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та від 25.06.2020 року № 522 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392» та протоколу обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 06.07.2020 року № 29.

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.1. Інформацію голови міської комісії ТЕБ і НС А.Кульчинського взяти до відома.

1.2. Дотримуватись вимог встановленого з 22 травня 2020 року та продовженого до 31 липня 2020 року на всій території міста Трускавець із урахуванням епідемічної ситуації на території Львівської області, карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2               (далі - COVID-19).

1.3. Враховуючи епідеміологічну ситуації на території Львівської області пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжити ЗАБОРОНУ на:

1.3.1. Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

1.3.2. Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

1.3.3. Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

1.3.4. Відвідування закладів освіти її здобувачами;

1.3.5. Проведення масових (розважальних, соціальних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

1.3.6. Діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

1.3.7. Роботу торговельно-розважальних центрів (крім розміщених у них магазинів), закладів розважальної діяльності, крім:

- діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно;

- роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки на відкритому повітрі, у транспортних засобах, житлових будинках, спорудах, приміщеннях (у тому числі приміщеннях, призначених для зйомки аудіовізуальних творів (студії, павільйони), за умови обмеження кількості осіб, які здійснюють кіно- та відеозйомку в одному місці, не більше 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом, залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

1.4. Заборонити проводити пом’якшення з карантинних обмежень для наступних сфер діяльності міста, а саме:

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним громадським транспортом у міському сполучені;

- відвідування закладів дошкільної освіти;

- дитячих клубів, групових занять.

1.5. Для пом’якшення впливу на економіку міста обмежувальних заходів, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19,

дозволити починаючи з 08 липня 2020 року на території міста Трускавця наступні пом’якшення, а саме:

            - Діяльність закладів культури (музеїв та бібліотек) зокрема із прийманням відвідувачів за умови дотримання протиепідеміологічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

1.6. Продовжити роботу:

- готелів, пансіонатів (окрім хостелів), спа-зон при готелях з дотриманням протиепідеміологічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України, без проходження обов’язкового ІФА та ПЛР тестування для персоналу та відпочиваючих гостей (в тому числі іноземних громадян) готелю (пансіонату).

- закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, спортивних майданчиків, стадіонів, басейнів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) з дотриманням тимчасових рекомендацій та вимог визначених у постанові Головного Державного санітарного лікаря України           № 40 від 03.07.2020 року .

Нагадуємо, що проведення спортивних заходів (змагань, тренувань) для дітей (віком до 16 років) дозволено тільки на відкритих майданчиках з дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог та рекомендацій МОЗ і Головного Державного санітарного лікаря України. Відповідальність за дотриманням протиепідеміологічних заходів під час проведення спортивних заходів за участю дітей покладається на відповідального виконавця (організатора, директора) таких змагань.

1.7. У разі погіршення протиепідеміологічної ситуації на території міста, міська комісія залишає за собою обов’язкове до негайного виконання суб’єктами господарювання міста (незалежно від форми власності та підпорядкування) право терміново посилити карантинні обмеження у всіх сферах життєдіяльності міста.    

 

1.8. Міському штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня організувати та провести перевірки закладів дошкільної освіти міста щодо дотримання протиепідеміологічних заходів, відповідно до рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря, та готовності до функціонування в умовах карантину.

Про результати проведеної роботи інформувати до 13.07.2020 року Штаб з ліквідації на території Львівської області медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня.  

1.9. Дрогобицькому міському управлінню Держпродспоживслужби                             у Львівській області спільно з Трускавецьким відділенням поліції ДВП ГУ НП України у Львівській області:

1.9.1. Посилити проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням вищезазначеними суб’єктами господарювання міста протиепідемічних вимог, визначених МОЗ України та Головним Державним санітарним лікарем України.

1.9.2. У разі порушення протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання, які відновили свою господарську діяльність, невідкладно вживати заходів щодо притягнення керівників відповідних суб’єктів до адміністративної відповідальності.

                          Термін виконання - невідкладно у разі

                         порушення протиепідемічних вимог.

Голосували: «за» - 12;   «проти» – 0 ; «утримались» - 0 .

Голова міської комісії з питань

техногенно – екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій                (підпис)      Кульчинський А.Б.

 

 

         Відповідальний за ведення протоколу     (підпис)  Солян Ю.М.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок