Як працюватимуть освітні заклади Львівщини в «жовтій» зоні

 Якщо в навчальному закладі перебуватиме більше 50-ти осіб на самоізоляції – навчання в школі припинятиметься.

 «Люди йдуть на самоізоляцію в тих випадках, коли контактували з хворими на коронавірусну інфекцію. Така самоізоляція повинна тривати не менше 14-ти днів. Якщо ознак захворювань не буде, то людина виходить з самоізоляції», - розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині Олег Когут.

 Він також додав, що навчальні заклади працюватимуть в очному форматі, якщо 100% викладацького та обслуговуючого персоналу будуть вакциновані хоча б однією дозою вакцини проти COVID-19. На сьогоднішній день однією дозою викладацького складу провакциновано 82% осіб.

 Додамо, що за останні тижні на Львівщині спостерігається тенденція до зниження показників захворюваності на COVID-19. Так, за вчорашній день госпіталізували 155 осіб з діагнозом на «ковід» інфекцію. На амбулаторному лікуванні та в стаціонарах області загалом перебуває майже 3,5 тис осіб (1896 - на стаціонарному лікуванні), з яких 190 осіб знаходиться в палатах інтенсивної терапії, з них 76 – на апаратах штучної вентиляції легень (ШВЛ).

 «Якщо орієнтуватись на загальні показники, які визначають рівень епіднебезпеки, то Львівщина має відносно стабільні показники. Вчора Національна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про переведення 8-ми областей, зокрема, Львівської з «червоної» карантинної зони у «жовту». Але хочу звернути увагу, що це не дає приводу для рослаблення, оскільки до внесених змін Постанови 1236 всі карантинні обмеження, які були в «червоній» зоні, залишаються і в «жовтій», - зазначив Олег Когут.

 Станом на сьогоднішній день першою дозою вакциновано 46% населення області, 38% пройшли повний курс вакцинації.

 Нагадаємо, відповідно до нових правил карантину, які діють з 6 грудня, невакцинованих особам не можна відвідувати громадські заклади і в "жовтій" зоні. При виявленні правопорушень штраф складатиме від 17-34 тис гривень.

 Крім того, відповідно до змін Постанови №1236, «жовтий» сертифікат має термін дії 30 днів, після чого стане невалідним, якщо вчасно не зробити друге щеплення.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок