Місце зустрічі борців – Трускавець!

 Всеукраїнський фестиваль з бойових мистецтв «Схід і Захід разом» відбувається 9 липня у Трускавці. Організаторами змагань є ГО «Золоті Леви Чорної Сотні», ГО «450» та ГО «Спортивний клуб «Антей» (м. Дрогобич). Проходить фестиваль під Почесним патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського за сприяння управління молоді та спорту Львівської ОДА, а також за підтримки Трускавецької міської ради, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту та відділу освіти ТМР.

 Урочисте відкриття змагань та нагородження перших переможців відбулося в обідню пору. Гостей з різних куточків України вітали народний депутат України Орест Саламаха, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, організатор змагань, голова ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» Роман Гарасим`як, інші офіційні особи. На глядачів чекали як показові виступи, так і змагання в різних категоріях («Full Contaсt», «Light Contact» тощо).

 Татам та ринг розміщені біля надкаптажної споруди джерела «Едвард», в затінку крислатих дерев, тож учасникам змагатися, а глядачам спостерігати за поєдинками досить комфортно, незважаючи на тридцятиградусну спеку.

 Фестиваль бойових мистецтв «Схід і Захід разом» вкотре доводить, що Трускавець – не лише місто здоров`я та курортна столиця України, а й місто, де люблять, шанують та популяризують спорт. Участь у фестивалі бере понад 100 учасників з семи областей України.

 Фоторепортаж можна переглянути тут.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок