Школярі Трускавецької громади стали учасниками інтелектуальної гри «Mind Game» - Юніорська ліга

 Учні зібрались в оновленому просторому й світлому приміщенні НВК "СЗШ №2-гімназії", аби позмагатись у своїй інтелектуальній майстерності. Нещодавно тут була завершена грандіозна рекострукція в рамках, якої добудовано і відремонтовано мансардне приміщення школи, яке стало вдалим майданчиком для організації молодіжного простору в тому числі. Директор школи Роман Гудзеляк розповів, що невдовзі, буде відкриття ще одного цікавого проєкту на базі нових приміщень, але вже для тих хто любить танцювати. 
 Відкрила гру юніорів Юлія Кулиняк, ведуча «Mind Game» у Трускавці. А побажати школярам вдалої гри та доброї забави прийшов Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця та його заступник, обласний депутат Святослав Стефанків. У групі підтримки зібрались, також, вчителі, наставники та друзі учасників.
 Командам, які складались з учнів усіх шкіл Трускавецької громади, оголосили правила гри й почалась «битва» інтелектів. Цікаві запитання змусили присутніх пригадати уроки з історії, географії та української мови. Командам було не просто змагатись між собою, адже усі діти надзвичайно кмітливі, швидко орієнтувались у шкільній програмі та демонстрували знання, які здобувають самостійно. Але, за правилами гри переможець один. В результаті, перше місце виборола команда з символічною назвою «Трускавецькі партизани».
 Важливо, що у нашому місті молодь об’єднується навколо цікавих проєктів, тож, дорослим наставникам стає набагато спокійніше дивитись у майбутнє, адже зростає покоління, яке має цінності, віру в себе, вміння працювати в команді і на результат.
Подивитись трансляцію можна за посилання https://www.youtube.com/watch?v=Ov9eHSBCX3s

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок