Спортивні звитяги вихованців «Спортовця»

 03 грудня 2021 року у м. Дрогобич проводилась Відкрита першість ДЮСШ ім. І. Боберського з плавання серед учнів 11-12, 10 і мол. років.

 У змаганнях взяли участь 60 плавців з Трускавця та Дрогобича.

 Серед Трускавецьких плавців призерами відкритої першості стали вихованці відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Стефанишин Поліна, Жгута Олександра, Мацан Адріана, Асафат Анастасія, Волошин Вікторія, Гарбіч Мілена, Путь Соломія, Янів Діана, Моргун Артем, Савшак Данило, Пасічник Василь, Касперський Артур, Іваночко Андрій, Пагута Віктор, Данчишак Микола, Скрипка Артем, Салань Матвій.

 Підготували призерів змагань керівники гуртка ДЮСК з плавання – Андрій Жгута, Богдан Смеречинський та Ліда Кухар.

 2-4 грудня 2021 року двоє вихованців відділення вільної боротьби ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» взяли участі у Відкритому кубку Львова з вільної боротьби серед юнаків та дівчат13 –14 років.

 У змаганнях взяли участь біля 600 юних борців з Молдови, Азербайджану, Білорусі, Литви та України.

 Трускавчанам Кривень Олександру та Щегельському Олександру не вдалось вибороти призові місця у таких престижних змаганнях, проте вони набули практичних навиків у веденні двобою з високо кваліфікованими борцями інших країн (керівник гуртка ДЮСК з вільної боротьби – Семен Гардій).

 Анонс:

 З 06 по 12грудня 2021 р. у м. Київ вихованки відділення тенісу Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Микитин Яна та Опольська Анастасія представлятимуть Трускавець у всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу «Tennispark CUP U18» (категорія «А», що прирівнюється до чемпіонату України до 18 років).

 Разом з Трускавецькими тенісистами у змаганнях заявлено понад 100 учасників з 15 областей України.

 11 грудня 2021 р. у Львові вихованці відділення бадмінтону братимуть участь у дитячому турнірі до дня Святого Миколая – відкрита першість ДЮСШ №1 м. Львова серед юнаків та дівчат 11-13 років.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок