Продовжуємо покращувати умови в садочках, де зростають наші діти

 У садочку «Теремок», до якого сьогодні завітав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, виховують велику кількість діток (236 осіб), і постіно займаються якісними змінами приміщень ДНЗ. Адміністрація садочка під керівництвом Лесі Роздольської багато робить для того, щоб зробити ремонти в групах, відновити санвузли, закупити нові меблі, адже велике значення має простір в якому зростають наші діти. Тут знаходять порозуміння і підтримку зі сторони батьків, які долучаються до реалізації чисельних мікропроєктів, щоб спільно з владою міста, відділом освіти Трускавця зробити перебування дітей та вихователів комфортним у стінах рідного садочка. І, слід зазначити, що у Трускавці та всій громаді кожен керівник дошкільного навчального закладу чи освітньої установи свідомий сучасних викликів і старає для них кращих умов.
 Тож, наприкінці минулого року, оновлення відбулись в одній з початкових груп садочка "Теремок", до якої було закуплено нові меблі для дітей та вихователя, а також вішаків та полиць до санвузлів. За підтримки депутатського корпусу, кошти (48 тисяч 800 грн) виділила міська рада.
 Відвідини дошкільнят припали на свято Василя, коли дітки та вихователі відзначали його, традиційно, колядою, а маленькі вихованці були учасниками вертепів. Блискучі оченята малят та вдячність вихователів найкращий результат спільної роботи, тож перетворення продовжуватимуться в усіх дошкільних закладах нашої громади, запевнив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок