Художнє свято в "Гопляні"

 Про те, що всі страшенно скучили за Трускавецькими музеями і заходами, які тут проводяться сьогодні зрозуміли гості першої, в часі карантину, виставки робіт трускавецьхих художників.

 В невеликому дружньому колі на подвір’ї вілли «Гопляна» - старовинного музею Михайла Біласа відбулось урочисте відкриття виставки кращих мистецьких творів художників Трускавця.

 Перед музеєм глядачів розмістили дотримуючись дистанції. Як зауважила Олена Білас-Березова очільниця музею, було багато охочих приєднатись до сьогоднішнього свята, однак, аби не порушувати карантинні заходи більшості довелось відмовити.

 Тож захід відбувся за участі міського голови Андрія Кульчинського, начальника відділу культури Тетяни Татомир, авторів – турускавецьких художників, зокрема, Олега Олексина очільника Спілки художників Трускавця, художника і поета Мар’яна Олексина та інших. Також, привітати, з такою довгоочікуваною виставкою, приїхав доктор мистецтвознавства Львівської Академії Мистецтв Ростислав Шмигало.
Він привітав усіх з художнім святом і відзаначив його оригінальний формат та творчий підхід до організації. В рамках карантину, для нього це виявився перший досвід відкритої виставки.
«Я поділюся цим досвідом з львівськими колегами, адже всі бажають живого спілкування після довгих місяців онлайну», додав Ростислав Шмигало.

 З великим задоволенням присутні роздивлялись нові, ще свіжі, в усіх сенсах слова картини, серед них і портрети відомих постатей, авторства Олега Олексина. Фарби на полотнах ще, навіть, не висохли, а вже прикрасили художню експозицію. Важко було не зауважити й полотно присвячене міському голові Трускавця Андрієві Кульчинському, для якого власний портрет став великою несподіванкою.

 «Моя робота полягає в тому, щоб створювати якомога більше місць та позитивних подій, які б надихали наших художників малювати ще більше чудових картин. Для мене трускавецькі митці - це невід'ємна, а, скоріше, головна візитівка курорту, люди які творять історію нашого міста», - привітав трускавецьких художників Андрій Кульчинський.

 Зазначимо, що в межах карантину, доступ до музею М. Біласа залишається обмеженим, про деталі відвідин необхідно запитувати безпосередньо в музеї.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок