Хто читає - той розум і мудрість здобуває

 У дитячій бібліотеці Трускавця вітали Вікторію Шипот з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання "Книгоманія-2020". У конкурсі взяло участь більш як мільйон учасників. Вікторія, учениця 8 класу СЗШ № 1 отримала звання найкращого читача року ще у березні, але через карантинні обмеження відзначити її перемогу вдалося лише тепер, після початку нового навчального року, у вузькому колі друзів та наставників.
 Власне колектив дитячої бібліотеки бере участь у цьому конкурсі та готує до нього дітей щороку. Цього разу проводили відбір учасників на конкурс серед усіх учнів 6-7 класів трускавецьких шкіл. Конкурс передбачав презентацію своєї улюбленої книги, вікторину та інші цікаві завдання, які мали виконати учасники.
«Дуже важко було для журі визначити переможця, адже наші читачі надзвичайно начитані та ерудовані, вони мають доступ до великої кількості нової літератури, яку закупило місто для бібліотеки завдяки міському голові Андрієві Кульчинському. Навіть гості міста, відпочивальники, коли заходять до нас завжди кажуть, що дуже хороша бібліотека і багато гарних книжок, хороша підписка газет і журналів. У нас є пропозиція для всіх і для дітей і для батьків, для усіх читачів», - розповіла Зиновія Мазур, завідувач дитячої бібліотеки Трускавця.
 Трускавчанка Вікторія Шипот пройшла усі міські тури – перший проходив в школі, другий в дитячій бібліотеці, а третій, завершальний тур відбувався у Львівській обласній бібліотеці для дітей. У зв’язку з коронавірусом конкурс проходив онлайн. Так Вікторія стала переможницею та отримала диплом, як та звання "Суперчитач Львівщини".
 «Я змалечку любила читати й в моїй домашній бібліотеці, як раніше, так і зараз є безліч книжок. Улюбленим моїм письменником був Всеволод Нестайко, і до початку другого класу я прочитала безліч його книжок. В такому конкурсі я вперше брала участь, це був гарний досвід, адже я люблю читати, це моє хобі. Найцікавішим у конкурсі для мене було створення читацького щоденника та написання творів. Мені це дуже сподобалось. Книга має велике значення у моєму житті. Я не зовсім розумію людей, які не люблять читати, бо книга відкриває для тебе новий світ, дарує нові враження, ти можеш прожити всю історію разом з героєм. Також я обожнюю перечитувати книги коли я стаю старшою, адже можна побачити знайому історію під іншим кутом, можна змінити свою думку про певні події з дорослішої точки зору. Навіть книги для дітей можуть стати набагато цікавішими для нас де можна побачити щось таке, що раніше не помічалось. Цей конкурс мені сподобався конкурс, насичений завданнями, серед яких і твори де треба було подумати включити свою творчість і уяву», - поділилась враженням Вікторія Шипот.
 Привітав юну трускавчанку міський голова Трускавця — Андрій Кульчинський, та подякував бібліотекарям-педагогам за те, що прищеплюють дітям любов до читання та залучають до таких цікавих конкурсів.
 «Те, що прочитаєте зараз буде вагомим фундаментом для вас у майбутньому, адже, часто, за роботою і життєвими клопотами не всі ми маємо час, щоб насолодитись улюбленою книгою. Я чую, як красиво говорить, виражає свою думку Вікторія й одразу відчувається наскільки начитана дівчинка. Читати — це важливо! У книгах автори виражають свої цікаві думки та спостереження, а наша бібліотека є тою скарбницею знань, яка зберігає найкраще для читачів. Я пишаюсь нашими дітьми, які йдуть до перемог і, це спонукає їхніх однолітків читати, а нас, дорослих, мотивує ще більше робити для розвитку бібліотек, мистецької сфери та освіти», - наголосив Андрій Кульчинський.
 Невеликий подарунок, нові цікаві книги, Вікторії вручив міський голова Андрій Кульчинський. Також сюрприз для переможниці читацького конкурсу передали від Обласної бібліотеки для дітей.
 Щиро вітаємо Вікторію з перемогою та бажаємо усім наступним учасникам удачі в майбутніх читацьких конкурсах, а дитячій бібліотеці ще більше цікавих книжок, гарних відвідувачів та більше таких свят.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок