previous arrow
next arrow
Slider

Звернення ТОВ «Трускавецький водоканал» до трускавчан

Шановні трускавчани, споживачі послуг ТОВ «Трускавецький водоканал»!

 Хочемо поінформувати вас про роботу ТОВ «Трускавецький водоканал» на час карантину.

 На період обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) санаторно-курортні заклади, готелі, заклади громадського харчування, інші підприємства призупинили свою роботу. Не працюють школи, садочки. Бюджетні організації, банківські установи перейшли на скорочений графік роботи. Для ТОВ «Трускавецький водоканал» це означає різке скорочення доходів від реалізації послуг.

 Юридичні особи, підприємці та бюджетні установи формують 60-65% грошових потоків водоканалу. З великою ймовірністю можна стверджувати, що вже в квітні поступлень від цієї категорії споживачів не буде.

 Залишається тільки населення. І ми запевняємо всіх трускавчан, що водопостачання здійснюватиметься без перебоїв, цілодобово. В час протидії коронавірусу потрібно часто мити руки та дотримуватися посилених заходів в санітарно-гігієнічному плані, тож місто буде забезпечене водою належним чином. Вода, яка на період карантину подається з питного озера, фільтрується належним чином та очищається гіпохлоридом, отже повністю безпечна та придатна для споживання.

 Розуміючи складний фінансовий стан мешканців Трускавці, запевняємо, що ТОВ «Трускавецький водоканал» не планує піднімати тариф, як це стверджують певні особи в дописах у соцмережах. Ні в час карантину, ні після його завершення тариф на водопостачання та водовідведення для населення Трускавця не зростатиме. Нагадаємо, що підняття тарифу здійснюється виключно тоді, коли ціну на воду підвищує КП «Дрогобичводоканал».

 ТОВ «Трускавецький водоканал» пішов на економію задля збереження підприємства. Це і відпустки за свій рахунок, і економія енергоресурсів, і акумулювання коштів для закупівлі реагентів для знезараження води, паливо-мастильних матеріалів, матеріалів для ліквідації аварій та ін. Частина працівників переведена на неповний робочий місяць, призупинено дію наказу про надбавки на 2020 рік.

 Вже в квітні водоканал може розраховувати лише на доходи від населення та частково від інших споживачів. Тож очікувано відсоток оплати буде значно менший, ніж зазвичай.

 Не виключено, що якщо через деякий час санаторна-курортна діяльність в місті не буде відновлена, водоканал не зможе обійтись без зовнішньої фінансової підтримки. Це не враховуючи тих боргів, які виникли раніше.

 Найбільша витратна частина, яка закладена в тарифі (46%) – це покупна вода та стоки. Тому висновок однозначний: чим більше буде використовуватись власне джерело водопостачання, тим менше зростатиме борг.

 Зважаючи на те, що санаторії, які були основними споживачами води з водосховища, практично не працюють, на даний час ця вода поступає в інші райони міста. Запевняємо, що вода, яка подається з питного водосховища, відповідає стандартам та безпечна для споживання. Щодня здійснюється   контроль якості води лабораторією водоканалу. Згідно графіку здійснюється контроль в Обласному лабораторному центрі МОЗ.

 В черговий раз хочемо звернутись до мешканців міста із закликом вчасно здійснювати оплату за комунальні послуги. Адже у складний для міста час ці кошти будуть фактично єдиним джерелом доходів комунальних підприємств. Не треба вірити фейковим повідомленням в Інтернеті щодо скасування оплати за комунальні послуги. Насправді мова йде лише про заборону нарахування та стягнення штрафних санкцій за несвоєчасну оплату, а також про можливе збільшення соціальних нормативів для нарахування субсидії, а не повної компенсації оплати послуг.

 Просимо мешканців міста з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і вчасно оплачувати за отриману послугу водопостачання та водовідведення.

Адміністрація ТОВ «Трускавецький водоканал»

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок