previous arrow
next arrow
Slider

Створено комісію, яка перевірить дотримання вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення

 У Трускавці розпорядженням міського голови Андрія Кульчинського № 130-р від 30.03.2020 р. створено комісію з питань перевірки епідситуації та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення м. Трускавець.

 На виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV – 2», введеного в дію Указом Президента України від 13 березня 2020 р № 87/2020, Доручення Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16 березня 2020 р. № 601-10.1/15, та з метою запобігання негативного розвитку епідситуації та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення розпорядження міського голови Трускавця створено спільну комісію для перевірки дотримання вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення м. Трускавця.

 Комісію очолив заступник міського голови Трускавця, перший заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олексій Балицький. До її складу ввійшли начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич, генеральний директор ТОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко, начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії ТОВ «Трускавецький водоканал» Ірина Авжецька, начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби у Львівській області Оксана Турик, заступник начальника 7-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області Іван Сидорак.

 Результати роботи комісії будуть надані міському голові Трускавця та начальникові Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок