Р І Ш Е Н Н Я № 1699 Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 789 від 30.01.2015року “Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Трускавця”

                                                                                                                                          

   УКРАЇНА                                              

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(CІМДЕСЯТ ДРУГА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я від 14 квітня 2020 року  № 1699                                                                                                    Про внесення змін до рішення Трускавецької

міської ради № 789 від 30.01.2015року Про

встановлення місцевих податків та зборів

на території м. Трускавця

                                                                                    

Відповідно до Закону України від 30.03.2020 року № 540-IX ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, пунктів 24, 28 частини першої статті 26, частини першої статті 69 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтей 10, 12 розділів XII, XIV, статей 52/6, 52/7 підрозділу розділу XX Податкового Кодексу України, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни у Додаток №1 до рішення Трускавецької міської ради

№789 від 30.01.2015 року, а саме пункт 4 доповнити пунктами 4.3, 4.4, 4.5, 4.6 та викласти у наступній редакції :

Тимчасово, на період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), для суб’єктів господарювання робота яких заборонена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211”Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”(із змінами), встановити наступні ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць (за місяці в яких діяв карантин)

п/п

Назва податку

Розмір податку встановленого міською радою

4.

Єдиний податок:

для фізичних осіб – субєктів господарювання

4.3.

- для першої групи платників єдиного податку (для видів господарської діяльності робота яких заборонена)

0 відсотків до мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року з розрахунку на календарний місяць

4.4.

- для другої групи платників єдиного податку (для видів господарської діяльності робота яких заборонена)

0 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року з розрахунку на календарний місяць

Для зняття нарахувань по єдиному податку за місяці, в яких діяв карантин, суб’єкт господарювання повинен до 01.07.2020 подати заяву з обгрунтуванням простою із зазначенням місця та виду здійснення господарської діяльності до Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області, у випадку продовження карантину на більший термін, заява подається протягом 30 календарних днів після його завершення.

Тимчасово, на період 2 календарних місяці наступні за місяцем, в якому будуть зняті обмеження роботи суб’єктів господарювання під час карантинних заходів визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211”Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”(із змінами), встановити наступні ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць:

п/п

Назва податку

Розмір податку встановленого міською радою

4.

Єдиний податок:

для фізичних осіб – субєктів господарювання

4.5.

- для першої групи платників єдиного податку (для видів господарської діяльності робота яких заборонена)

5 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року з розрахунку на календарний місяць

4.6.

- для другої групи платників єдиного податку (для видів господарської діяльності робота яких заборонена)

10 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року з розрахунку на календарний місяць

Для проведення перерахунку ставок єдиного податку на період 2 календарних місяців наступних за місяцем, в якому будуть зняті обмеження роботи суб’єктів господарювання під час карантинних заходів, суб’єкт господарювання повинен до 01.07.2020 подати заяву з обгрунтуванням простою із зазначенням місця та виду здійснення господарської діяльності до Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області. У випадку продовження карантину на більший термін, заява подається протягом 30 календарних днів після його завершення.

  1. Не передбачені рішенням від 30.01.2015 року №789 ”Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Трускавця” (зі змінами) та Положенням до нього норми застосовуються в контексті Податкового кодексу України.
  2. Дане рішення набирає чинності з дня прийняття.
  3.    Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю оприлюднити це рішення на сайті Трускавецької міської ради та в друкованих засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

 

   Міський   голова                                                          А. Кульчинський  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок