Міський голова взяв участь у засіданні Клубу готельєрів та рестораторів

 Вчора, 25 червня, в готелі «Трускавець 365» відбулося позачергове засідання Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця. Участь в засіданні взяло близько двох десятків представників бізнесу, а також міський голова Андрій Кульчинський. Головував на засіданні голова правління Міжнародного центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.

 Під час зустрічі присутні висловили задоволення з того приводу, що напрацьовані на засіданні Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця 22 травня пропозиції стали основою для подальших рішень Львівської ОДА щодо пом`якшення карантинних обмежень. Обговорили присутні і тему відновлення авіаційного та залізничного сполучення Львівщини. Особлива подяка за це голові ЛОДА Максимові Козицькому, а також обласному депутату Олександрові Чебаненку за постійне лобіювання цього питання на рівні керівництва області.

 Було повідомлено, що на початку наступного тижня відбудуться засідання обласної і міської комісій ТЕБіНС, після чого планується повне відновлення роботи санаторіїв та відпочинкових закладів.

 Ще одним конкретним напрацюванням Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця стало створення робочої групи Клубу, яка займеться координацією діяльності з промоції нашого курорту. Пропозицію посилити співпрацю курортних закладів вніс міський голова Андрій Кульчинський. До складу групи ввійшли генеральний директор готелю "Міротель" Олена Геращенко, перший заступник генерального директора санаторію "Шахтар" Андрій Остапчук, директор готелю "Трускавець 365" Чурбанов Сергій, виконавчий директор ТзОВ "Трускавецькі лікувальні води" Тарас Бакай, начальниця управління розвитку міста Трускавецької міської ради Наталія Скибак.

 «Хочу подякувати міському голові Андрію Кульчинському і всім учасникам Клубу за небайдужість, конструктив, терпіння і бажання спільно розвивати курорт Трускавець. Розвивати якісно, без політики, окозамилювання, популізму і всіляких постанвочних шоу. Також хочу наголосити, що Клуб готельєрів і рестораторів Трускавця є відкритим для всіх. Єдина умова: до участі в засіданнях запрошуються власники або керівники відповідних закладів. Всі засідання відбуваються без будь-якої політичної чи передвиборчої агітації та з`ясування стосунків. Отож до наступних зустрічей і бажаю всім якісного відновлення роботи та вдячних гостей!», - прокоментував вчорашнє засідання Клубу готельєрів та рестораторів голова МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок