Депутати Трускавецької міської ради від фракції "ГОЛОС" прозвітували перед громадою за рік роботи

ЗВІТ ДЕПУТАТІВ ФРАКЦІЇ «ГОЛОС»   

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА 

VIIІ ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

Галина Клепач +38 (096) 196 76 93, Марія Настьошин+38 (097) 30 22 408

Кількість відвіданих сесій: Загальна кількість пленарних засідань 29. Кількість відвіданих засідань:

Клепач Галина – 26

Настьошин Марія –28

Участь у засідання комісій:

Галина Клепач – постійна комісія з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна,; секретар. Загальна кількість засідань постійної комісії – 21.

Марія Настьошин – постійна комісія з питань туризму, розвитку курорту, рекреації, міжнародної співпраці, інвестицій та інформаційної політики.; секретар. Загальна кількість засідань постійної комісії – 10.

Кількість прийом громадян: Під час пандемії фракцією було прийняте рішення приймати звернення громадян в режимі онлайн або по телефону (контакти депутаток оприлюднені на офіційній сторінці у фейсбуці «Голос Трускавець») та за потреби призначали індивідуальні зустрічі з виїздом на місця, щоб оцінити проблематику наочно. Тож депутатками фракції «Голос» було проведено 16 таких зустрічей із мешканцями Трускавецької громади.

За рік депутатської роботи депутатам фракції «ГОЛОС» у Трускавецькій міській раді Марія Настьошин та Галині Клепач вдалося залучити майже 1 млн грн з обласного б’юджету у співпраці з депутатами Львівської обласної ради фракції «ГОЛОС», зокрема з Наталею Галецькою :

☑ 500 тис. грн — на капітальний ремонт усіх санвузлів у Доброгостівській СЗШ І-III ст.

☑ 350 тис. грн — на облаштування скеледрому на базі Трускавецької НВК "СЗШ №2-гімназії" для активного спортивного відпочинку молоді.

☑ 60 тис. грн — на реалізацію мікропроєкту, спрямованого на створення екскурсійного продукту «Легенди давнього курорту».

Станом на 29 листопада подані звернень від фракції, а саме:

- щодо ремонту усіх санвузлів у Доброгостівській СЗШ І-ІІІ ст. Ремонтні роботи вже розпочато.

- звернення Директору підприємства ДП «Дрогобицький лісгосп» Левчук О.Р. з вимого надати інформацію щодо вирубок лісу чи документи, які підтвердять законність вирубок, зафіксованих громадою 25 листопада 2020 року на території нашої громади

- щодо проведення ремонтних робіт дорожнього покриття на вул. Бойківській у Трускавці.

- щодо ремонту дитячого майданчику на вулиця Василя Стуса, 9, Трускавець. На даний момент майданчик відремонтовано.

- озвучено звернення керівнику відділу освіти про необхідність придбання меблів для однієї із груп ДНЗ №6 "Теремок" на прохання батьків вихованців закладу. На сьогодні придбано меблі на суму 49 283грн.  

- На прохання батьків озвучено звернення керівнику відділу освіти про необхідність встановлення камер відеоспостереження на території ЗСШ № 3 у Трускавці. На даний момент ведуться підготовчі роботи.

- На прохання мешканців с. Станиля подано звернення на відновлення дорожнього покриття шляхом побудови мосту на вулиці Дуба. Проведено 2 зустрічі з мешканцями села Станиля разом із керівником УЖКГіБ щодо пошуку варіантів вирішення цієї проблеми.

- Звернення про ліквідацію сміттєзвалища на вул. Суховоля.

Проєкти та ініціативи:

  • Створили екскурсійний продукт «Легенди давнього курорту» з метою популяризації курорту. Даний проєкт триває по сьогодні.
  • Стали співорганізаторами концерту до Дня Туризму.
  • Спільно зі старостою села Станиля Павлом Пасічником організували «Спортивні забави», присвячений до святкування 30 річниці Незалежності України, з метою благодійного збору коштів для утримання ФК «Карпати» села Станиля. Було зібрано 7 778 грн. Під час заходів у підготовці до спортивних забав власними зусиллями зі старостою Павлом Пасічником було відновлено волейбольний майданчик на території стадіону у селі Станиля.https://www.facebook.com/.../1651.../posts/3044017695883639/.
  • За допомогою Львівської обласної територіальної організації «Голос» було придбано футбольну форму для ФК «Карпати» на суму 4 тисячі гривень.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3663907933709091&id=100002697618811
  • За наполягання фракції «Голос Трускавець», спільно з Олексієм Балицьким, було розроблено охоронне зобов’язання Львівською ОДА щодо ботанічної пам’ятки місцевого значення «Бук плакучої форми».

Авторство мікропроєкту:

Перемогли у конкурсі проєктів місцевих ініціатив Львівської обласної ради з проєктом «Легенди давнього курорту», тож до кінця року у Трускавці з’явиться ще одна костюмована екскурсія.

Співавторство мікропроєкту:

Капітальний ремонт пішохідного переходу з освітленням на вул. Івана Мазепи у Трускавці, що отримав перемогу на конкурсі мікропроєктів громадських ініціатив ЛОР та вже реалізований.https://www.facebook.com/1651313455154077/posts/3076684842616924/

Такого результату вдалося досягти у співпраці з депутатами Львівської обласної ради фракції «Голос», зокрема з Наталею Галецькою, з депутатами Трускавецької міської ради та міським головою.

З повагою, фракція «Голос Трускавець».

Наші депутати завжди готові до співпраці. Від нас усіх залежить розвиток нашої Трускавецької ТГ.

Дякуємо насамперед активній громаді за співпрацю та ваші звернення.

☎Галина Клепач – 096 196 76 93

☎Марія Настьошин – 097 30 22 408

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок