Трускавець претендуватиме на статус курорту державного значення

Унікальна візитівка Львівщини - місто Трускавець готуватиме подання до Верховної Ради України для отримання статусу державного курорту. Про це розповів Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця на понеділковій нараді.
Напередодні очільник Трускавця, разом з депутатами, здійснили робочий візит у місто Хмільник, яке, власне, має статус державного курорту вже кілька років.

Трускавецька делегація зустрілась з представниками влади курорту Хмільник, які розповіли про наявні плюси та мінуси при набутті Статусу. Окремо обговорили юридичні складові процедури та економічні фактори, які впливатимуть на розвиток міста.
Міський голова зазначив, що керівництво Хмільника не бачить особливих привілеїв у питаннях фінансів. «Що стосується фінансової складової, то питання не просуваються вище рівня профільних міністерств,у цьому напрямку в Хмільнику не бачать позитиву. Але є великий плюс в тому, що Статус допоміг їм захистити курорт від відкриття кар’єру неподалік», каже Андрій Кульчинський.

В результаті зустрічі, міський голова та депутати вирішили розпочати процедуру збору та подання документів для отримання Трускавцем статусу курорту держаного значення. «Таким чином, хоч формально, та все ж привілеї зберігаються, і думаю, при належному лобізмі на рівні держави чи області можна отримати додаткове фінансування для Трускавця».
Отримання статуту курорту державного значення може забрати багато часу, - п’ять років, як це було у випадку Хмільника. У Трускавецькій міській раді переконані, що наше місто отримає Статус в найкоротші терміни, для цього докладуть усіх зусиль. (Автор фото Кухар Василь)

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок