previous arrow
next arrow
Slider

У Трускавці працюють над створенням сучасного Центру малоінвазивної хірургії в рамках Державно-приватного партнерства

Спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою» разом з фахівцями міської ради презентували техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) створення у Трускавці Центру малоінвазивної хірургії. Як зазначають автори ТЕО, це один з 6 пілотних проектів державно-приватного партнерства в Україні, розробку якого супроводжує «U-LEAD з Європою» разом з колегами з Асоціації ДПП у Литві.

Литовські консультанти визначили, що є три головні складові створення Центру в Трускавці: розвиток медичного туризму; розширення медичних послуг; реконструкція третього поверху міської лікарні. Вони проаналізували позитивні та негативні сторони створення центру, прорахували ризики й провели аналіз ефективності та залучення приватного партнера до реалізації проекту.

Як зазначив Василь Федюк, радник з питань планування та координації регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» перед трускавецькою громадою лежить вибір, або залишати все як є і не робити нічого, тобто цілий поверх лікарні пустуватиме й місто витрачатиме кошти на обігрів цих приміщень, або залучати партнера й робити абсолютно прогресивний Центр малоінвазивної хірургії, який відповідатиме Європейським стандартам.

Під час зустрічі представники міської ради, експерти, члени проектної команди та інші учасники заходу обговорили управлінські, правові, фінансові, технічні та інші аспекти проекту. Дискусійним видалось питання про ціни на послуги та створення соціальних пакетів для містян. Також доповнення стосувались періоду окупності Центру, що впливає на ступінь привабливості проекту для інвесторів.

Підготовку проекту до реалізації експерти й надалі продовжуватимуть разом з управлінням комунальної власності Трускавця. «Міською радою буде проведений аналіз економічного обґрунтування проекту та наданий висновок про доцільність чи недоцільність створення Центру в рамках державно-приватного партнерства», - зазначає Ольга Сегер, начальник управління комунальної власності.

Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця відзначив, що створення у місті Центру малоінвазивної хірургії, де проходитиме повний цикл лікування: діагностика, операція та реабілітація, безумовно підвищить інтерес не тільки українських, а й іноземних відпочивальників до курорту. Крім того це відкриє можливості для трускавчан отримати доступ до сучасних методів лікування.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок