Поранений майданівець отримає компенсацію за житло

 29 грудня 2020 року управлінням праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради організовано та забезпечено проведення засідання комісії з питань розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у Революції Гідності, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членів їх сімей, а також внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні їм для отримання жилі приміщення.

 На комісії розглянуто звернення одного мешканця Трускавця, як особи з інвалідністю II групи, який став особою з інвалідністю внаслідок поранення, одержаного під час участі в Революції Гідності, визначеною пунктом 10 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», та який потребує поліпшення житлових умов і перебуває на обліку за місцем проживання відповідно до Житлового кодексу Української РСР, щодо призначення йому грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення.

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019р. №206 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей» Комісією прийнято рішення про призначення мешканцю Трускавця, який став особою з інвалідністю внаслідок поранення, одержаного під час участі в Революції Гідності, грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення, загальною площею 82,52м2, за рахунок субвенції з державного бюджету. Відповідно до прийнятого рішення управлінням праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради подано в Департамент соціального захисту населення ЛОДА інформацію щодо потреби у виділенні грошової компенсації з державного бюджету.

 Станом на сьогодні в м. Трускавець проживає один учасник Революції Гідності, який відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України №1025 від 08.05.2019 року внесений до переліку осіб за результатами судово-медичних експертиз, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21.11.2013р. по 21.02.2014р.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок